Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Yamuk oda sorunu:(

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Merhaba arkadaşlar.benim salonum biraz şekli yamuk:KK43: çok ta eşya almadım ama yinede masa odaya sığmıyor.aslında sığıyor da çok köşe bucak ta kalıyor.misafir geldiğinde koltukları falan hareket ettirmek zorunda kalıyoruz sizce Nasıl yerleştirmeliyim.yani yamukluğu Nasıl kamufle ederim.yardımcı olun.resim de yüklemeye çalışacağım.
Boş odan yok mu canım ya da mutfak müsaitse salona masa koymasan? Kiracıysan geçici olarak böyle idare et bence.resim olsa yardımcı olmak kolay olurdu

Boş odan yok mu canım ya da mutfak müsaitse salona masa koymasan? Kiracıysan geçici olarak böyle idare et bence.resim olsa yardımcı olmak kolay olurdu
yok kiracı değilim kendi evimiz.başka odaya da koyamam büyük salona koltuk takımı tv ünitesi yemek masası sığmak zorunda.çok pişmanım tv ünite aldığıma:KK43:

image1.PNG

Odanin fotoğraf ini çekip paylasmaniz lazim.bu şekilde fikir vermek çok güç.

ya cokta iyi aciklayamam ama deneyecem.. Masayi tam karsi duvara koysaniz tv nin karsisina.. Kolatuklarida uclu olani pencerenin onune diger ucluyu pencerenin karsisindaki duvara teklileride masanin onune koysaniz? Yani masa oturma grubunun arkasinda kalacak sekilde? Olmaz mi?

O
ya cokta iyi aciklayamam ama deneyecem.. Masayi tam karsi duvara koysaniz tv nin karsisina.. Kolatuklarida uclu olani pencerenin onune diger ucluyu pencerenin karsisindaki duvara teklileride masanin onune koysaniz? Yani masa oturma grubunun arkasinda kalacak sekilde? Olmaz mi?
oda o kadar büyük değil ya daha da daralıyor malesef:KK43: tv ünitesini atmayı düşünüyorum halbuki o kadar da beğenerek almıştım

Bence cok guzel canim.Ben masayla koltuklar ic ice sevmiyorum masa kenarda durmali ya da biraz uzakta.Seninki en ideal kosede bence ama tekli koltuklarin cok yer kapliyor bence fazla heybetliler :)

Bence cok guzel canim.Ben masayla koltuklar ic ice sevmiyorum masa kenarda durmali ya da biraz uzakta.Seninki en ideal kosede bence ama tekli koltuklarin cok yer kapliyor bence fazla heybetliler :)
of evet malesef öyle.koltukların kenarları çıkıntılı olduğu için yer kaplıyor.:KK43:

of evet malesef öyle.koltukların kenarları çıkıntılı olduğu için yer kaplıyor.:KK43:

Aynen oyle bence kose takimi falan daha uygun olurmus cok fazla kacmis odaya sanki :/ Ikea da cok pratik cozumler oldugunu duydum boyle kenarli veya kucuk evlere sehrinizde varsa bir danisin bence ama boylede iyi yani

X