Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yam kökünü bulan varmı?

stacy

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mart 2010
24
0
evet arkadaşlar yam kökünü bulan varmı? varsa lütfen bilgilendirsin bizi.

stacy ben aktara gittim yam kökü istiyorum dedim bana meyan kökünü verdi aynı mı dedim evet meyan kökü dedi sen meyan kökü diye sor belki o zaman anlar aktar

Yam kökü: Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür. böyle yazıyo baktım netten her sitede göğüs büyütmeye ii geldiği söylenmiş valla ben netin yalancısıyım bende alıcaktımda ugraşamam onla diye almadım :jeyyar:

evet göğüs büyüttüğü yazıyor bende o yüzden soruyorum meyan kökü ile yam kökü aynıysa neden nette yam kökü yazıyor acaba bileniniz varmı___????

bilmem ki adam meyan kökü verdi aynı mı ddm evet dedi git sor sende bikaç aktara o zaman

yam değilde yams kökü doğrusu...göğüsleri büyütüyomuş okudum bi iki yerde ama yapacağım çok şey var sırada listeye bunuda ekleyim ama yams kökü bi garip geldi bana yani ismi garip geldi zehirli bi bitki ismi gibi...her aktarda bulunmayabilir

çook tatlısın yaa
güldüm inanki bu bitki yok gercekten ama probust kremin içeriğinden biri sadece
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

çook tatlısın yaa
güldüm inanki bu bitki yok gercekten ama probust kremin içeriğinden biri sadece
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

çohmu datlıyım anaaammm saol gülüm asıl sensin oopuyorumnanaktan neye güldünki yaw....ben gene bi gidimde sorim aktarcığıma adam bıktı daha

Yan kökü hiç duymadım meyan ın yan ı mı yoksa kısaltılmışı nasıl kullanıyosunuz kızlar kökü kaynatıp içicekmişiniz bilgi werin ilk defa duydum beeeen sempatiksalakcinni

nasıl kullanıldığını biilmiyorum sadece bulan olup olmadğını merak ediyorum ben sorduğum aktarlarda bulamadım.meme büyüttüğü yazıyor nette.

Nasıl kullanıldığını ben de bilmiyorum; ama google'a yam kökü yazınca çıkan sonuçlar beni meraktan çatlatmaya yetiyor :lepi:

Yan kökü hiç duymadım meyan ın yan ı mı yoksa kısaltılmışı nasıl kullanıyosunuz kızlar kökü kaynatıp içicekmişiniz bilgi werin ilk defa duydum beeeen sempatiksalakcinni

canım gercek adı yams ve probust kremin etken maddelerinden sadece biri ve bu bulunan bişey değil....bulunsada tek basına bişey ifade etmiyor........olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Yams kökü ile meyan kökü aynı bitkiler değil. Yams kökünün diğer adı hint yer elması.

merhabalar,

öncelikle geç bir yanıt oldu fakat ben de yeni buldum. Dün yeni açılan Marmara Forum AVM'ye gittiğimde Carrefoura uğradım. Carrefour un meyve sebze bölümünde Verita markalı bir köşe vardı. birbirinden farklı pek çok sebze ve meyve ile karşılaştım. Hepsi gözalıcıydı altın çileğin doğadaki halinde(yani kurutulmamış) tutun da Güney Amerika da yetişen pek çok köke kadar adı sanı duyulmamış onca şey vardı ki bayıldım. Yam kökü aldım hem de tazecik, altın çilek aldım ve de pomela diye bir meyve aldım. Portakalla greyfurt arası ama kocaman ve içindeki zarı da kolayca soyuluyor.Hem de harika bir lezzeti var. Bir programda yağları yaktığını söylemişti doktor. Neyse artık siz de bulabilirsiniz:))daha henüze kullanamadım ama kullanınca da yorum yazacağım.

sevgiler.
Yam kökü a
evet arkadaşlar yam kökünü bulan varmı? varsa lütfen bilgilendirsin bizi.

wild yam olarak aratın gittig....yorda... ayrıca maca diye bitkisel bi ürün daha var o da kalça büyütmek için bilginize denemedim ama nette karşılaştım etkili diye geçiyor... Ayy 2 kere yazmışım ya pardon silemedim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…