Yalvarırım bana yardım edin

Mutsuzz7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2016
158
48
ağzımda 1 yıldır bir şeyler oluyor. 4 yıllık sevgilimin genitalde bi anda yaralar çıkmıştı ben uzak durdum aylarca . 3 doktora gitti. Ona egzama falan dediler hep sonra ben de umursamadım 1 ay sonrasında ağzım bu hale geldi. 1 yıldır böyleyim boyun lenf bezlerim de şiş. Hiçbir şey anlamıyor doktorlar bi şeyin yok diyor gönderiyor. Ben hem hsv2 hem de hpv olduğunu düşünüyorum. İkisi birden var bence. Boğazımdakiler 3 4 günde bir tekrarlıyor 1 yıldır. O siğil gibi olanlar da hep kaldı yerinde. Uyku haram oldu. Kan testi yapılıyor hepsi negatif eliza olarak. Hsv2 bakmadılar o değil diyerek ama ben eski sevgilimi zorladım onda baktılar kanında hsv2 antikor var. Ayağında da siğil çıkmış. Benim ilk bir şeyler yaşadığım kişi bu hale nasıl geldim ben anlamıyorum. Lütfen ağzında buna benzer herhangi bir şeyi olan bana yazsın hayatım bitmiş gibi hissediyorum

Eklentiler

• IMG_5784.png
    502,8 KB · Görüntüleme: 774
Afedersin ama öpüşmekten dolayı mı oldu yoksa başka bişeymi erkek arkadaşının genitali deyince öpüşerek olcağını pek düşünemedim de

Ya burda açmışlar öyle konular bence geçer ya doğal yollarla ağız yaralarına bişeler yapmayı denedin mi

Boğazımdakiler andorex gargarayla geçiyor. Sanırım onlar hsv2. Ama hiçbir şey yapmazsam çıkıyor sürekli 1 yıldır. Şu siğil olanları da aldıracağım inşallah yüksek riskliler olmasa bari.

Amin çok teşekkür ederim. 2. Sevgilim ilk ilişkimdi. Demek ki her türlü böyle hastalıklar olma ihtimali varmış. Lütfen dua eder misiniz bana çok yıprandım

Canım kadın doğum doktoruna hpv testi yaptırmani öneriyorum. Yada en yanın kereme git hpv testi işte hemen yapıyorlar

Canım hpv vücuttan atılıyor zamanla bunu bil.genelde bu tarz yaraları hpv 16 18 yapıyor 1 yıl.icindw genelde atıyor moral önemli, stres yapma, sigarayı bırak kullanıyorsan, eski çamaşırları at ve şık şık yenile ,hpv sadece cansel yol değil nadir de olsa, hamam,agdaci.ortak mayo vs kullanımından bulaşıyor, ahcc diye bir ilaç var fiyatı yüksek ama bir yorumlarına bak ben 6 aya yakın kullandım.hpv 17 1 yıl sonra vücuttan attım.ilaclami bilmiyorum ama ben kendime.cok iyi baktım beslenme me ,hangi sehirdesin ankara ise dr önereceğim sana,çok geçmiş olsun lütfen moralini yüksek tut

Merhaba doktor önerir misiniz ankara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…