Yalnızlık Çok Acıtıyor.....

DeM@NDe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
16
0
Herkese Merhaba

Belki bi çoğumuzun yaptığı gibi kendimi burada rahat hissettiğim için birazcık içimi dökmek istiyorum.Burada benimle aynı duyguları paylaşan ve aynı şeyleri yaşayan çok arkadaşımız vardır mutlaka..Uzun süreden beri üyeyim ama forumlara pek fazla yazmadım açıkçası...
Neyse..
Kendimi bu aralar dünyadan soyutlanmış bir insan gibi hissediyorum.12 yıldır bi kamu kuruluşunda çalışıyorum.Siyasi bir ortam...Siyasi ortamları hepimiz az çok biliriz..Torpilin varsa dokunamazlar.Ama torpilin yoksa yandın..İşte bende böyle bir sürecin içersindeyim şuan..Hayatım şimdiye kadar işyerinde hep birşeylerle savaşmakla geçti.Maalesefki birazda dikkat çekici bir bayansanız artık gerisini siz tahmin edin...
Birilerine güvenirsiniz ama en sonunda acı gerçeği görürsünüz..Dostum diye bildiğiniz kişilere derdinizi anlatırsınız ama acı gerçeği bir müddet sonra öğrenirsiniz.Çıkar dünyası...
Bu dünya neden bu kadar çirkinleşti..Neden insanlar ''Allah rızasını artık çok geri planlara attı..Neden artık maddi bir dünya olduk...????Neden neden neden???Artık yoruldum sıkıldım...Mücadele etmekten bıktım.Kendimi yapayalnız hissediyorum.Özellikle bu aralar dahada kötü oldum..Sadece iş hayatıda değil aslında..Bu tuzu biberi bazı şeylerin...İnsan gerçek dost arıyor kendine ama yok.Heleki candostunu kaybettikten sonra.....:çok üzgünüm::a015:

gerçekten üzüldümm ama pes etmemeli karamsar olmamalı deidğin gibi herşey çıkara maddiyata becilliğe büründü yapıcak fazla bişe yok o kalabalığın içinde bir azınlıkta olsa vazgeçmemeli mücadeleden ve yinede güvenilebilecek iyi insanlar gerçek dosty olabilicek birileri var hayatta doğru seçimle onları bulmak gerek ümitsizliğe düşme çalışan bi bayan olarak bu zorlukların çoğunu dönem dönem hepimiz yaşıyoruz sayılır 27 yaşındayım bende çalışıyorum benim ortamımda senin gibi çok daraldığım anlar oluo nerdeyse 10 yıldır aynı iş yerindeyim neler görmedim neler yaşanmadı ama güçlü ol dik dur lütfen

canım sana şu kadarını söyleyeyim bundan 2 hafta öncesine kadar bende senin yaşadıklarını yaşadım. bizim burdakilerinde hepsi ikiyüzlü çıkarcı insanlar.tamtamına 1,5 sene ezildim.işimi düzgün yaptığım halde devlet dairesi olduğu halde ezildim.ama şimdi hakkımı savunmayı,kendimi kullandırtmamayı öğrendim geçte olsa. sana tavsiyem şu canım; sen işini düzgünce yap veeee hiç kimse için üzülme.ve kendini haklı olduğun zamanlar savun,savun yaaa ucunda ölüm yok ya. kendini elalem için üzme..herkes üzerine geldikçe sen daha da güçlen.başını eğmek yerine dik dur.başın eğik olursa vurmak isteyen çok olur canımın içi...
Gerçek dost aramak konusuna gelince ise,insana en gerçek dost Allahtır.O,sonsuz kudret ve merhamet sahibi.allahtan başka dost yoktur insana.ona dua etmek ona inanmak onu çok sevmek inan ama inan insana bambaşka bi huzur veriyor.ben tüm yalnızlığımı yüce yaratanı daha fazla anarak ve onu dahada severek unuttum.yalnız değiliz canım arkadaşım allah insana en güzel dost

canım bence işini en iyi şekilde yap ve git çünkü başka bir yolu yok çıkmza kendını sokma derim.

bu dunya çirkınlestı ...çünkü hersey..maddıyata bındı..bencıllık..kendımcılık...
ve hırs burudu ınsanları...
kımden ne koparabılırım ...derdı cogaldı...gercek dost..mutlaka vardır...ama oda aranır oldu...
bunları iş...ev...komşu...hayatın her alanında yaşıyoruz...
o yuzden canını sıkma malesef bu dunya boyle gıdıyor...
kendını soyutlama ..yasama sarıl ve ...sen ıyı olmaya gayret et...elbettekı..mukafatını bır gun alırsın..

İlginiz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim arkadaşlar..İnsanı dinleyen birilerinin olması sanalda olsa çok güzel....Hepinizi öptüm kocaman....:asigim:

her şey çıkar oldu...heryer böyle bırakın siyasi ortamı...dr bile hastalarını döner sermaysine para getirdiği için sever oldu...üçmaymunu oynamaktan ve işinizi en iyi şekilde yapmaktan başka çare yok sanırım...ama gerektiği yerde hakkınızıda arayın...sevgiler

Kızlar madem ortak yanlarımız çok o zaman burada da sağlam dostluklar kurabiliriz ne dersiniz?

umutsuz olma arkadaşım..bak biz varızz...
burda hepimiz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz..
bazen insan hayatın hayal ettiği gibi olmadığını görüyo..
darbeler yiyiyo..acılar yaşıyo..
kabuğuna çekiliyo..anlıyo düşlediği gibi değil hayat...
böyle ama işte..elden bişey gelmiyo...

Kızlar madem ortak yanlarımız çok o zaman burada da sağlam dostluklar kurabiliriz ne dersiniz?

canım çok güzel birşeye parmak bastın.burda çok güzel dostluklar kuruluyor gerçekten. biliyor musun ben bu site sayesinde hayat bağlandım. daha da olgunlaştım. daha da büyüdüm ben bu site sayesinde.hepimiz kardeşiz. allahım beraberliğimizi bozmasın.şu 3 günlük dünyada birbirimiz sevsek,birbirmize yardım etsek ne olacak:enbuyukkk::enbuyukkk:

ya canım seni gerçekten çok çok iyi anlıyorum , yaşadığın şeylere benzer olarak bende hem iş yerinde hemde özel hayatımda şeyler yaşıyorum ..
ama maalesef iştede özel yaşamdada birçok insan çıkar peşinde , bende inan bu yüzden özellikle son zamanlarda insanlardan kendimi istemeden de olsa uzak tutar oldum :KK43::KK43: biliyorum kendini soyutlamak iyi bişey değil ama herşeyden uzaklaşmak istiyorum , yapılan riyakarlıkları gördükçe içim acıyacağına yalnız ve emin olmak daha iyi geliyor :KK43:

canım çok güzel birşeye parmak bastın.burda çok güzel dostluklar kuruluyor gerçekten. biliyor musun ben bu site sayesinde hayat bağlandım. daha da olgunlaştım. daha da büyüdüm ben bu site sayesinde.hepimiz kardeşiz. allahım beraberliğimizi bozmasın.şu 3 günlük dünyada birbirimiz sevsek,birbirmize yardım etsek ne olacak:enbuyukkk::enbuyukkk:

Canım benim teşekkür ediyorum...İnşallah bende senin gibi olabilirim:asigim:..Gerçektende çok sıcak bir ortam burası...O zaman ne diyelim:enbuyukkk:

cnm tabiki insanın dosta onunla konuşup doğru tavsiyeler almaya çok ihtiyacı oluyor.ancak benimde öğrendiğim yaşadıklarımdan.kendine yetebilmekten, bir başkası olmadan maddi manevi ayakta durabilmekten başka çözüm yolu yok.arkadaş çok var ama dost fazla yok.güçlü ol cnm güç bir kadın için çok önemli.çalışıyorsun çabalıyorsun.demekki hayattasın.sakın sana zarar vermelerine izin verme.foruma girmekle iyi etmişsin.insan burda çok rahatlıyor.sevgilera.s.

X