yalnız kaldığında tıkla

hoşgeldin bi de azi hanım teşrif edebilse anacım kadroyu toparlayamıyorum ki benim kadro olsa benim topik böle sönük mü kalırdı neler neler paylaşırdılar amaaaaaaaaaaa gelen giden yokki

hoşbulduk şekerimmmmmmm
ee gelioruz sen yoksunn saat kaçta geliosun topişine kıs :)) ben akşamları eşimle nargile keyfi yaptığım için gelemiorum :)nargile içene kadar saat oluo 22:30 23:00 falan sonrada ortalığın dağınıklığını topla çocuğu yatır falan filan :)) erkende kalkınca gözümde büyüyo gelmek :)) ne tembelim yawww

vaaaaaaaaaay nargile fantaziye bak be osmanlı usülü kıs Allah bilir senin renkli feracen dansöz kıyafetin ipek saten peçen falan da vardır

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma." Cumanız mübarek olsun."

[video=youtube;NqV5C-YQhhI]http://www.youtube.com/watch?v=NqV5C-YQhhI[/video]

Polis - Beyefendi radar uygulamamız vardı. Hız sınırını aştınız.
Adam - Aşmadım birader.
Polis - Beyefendi radar kayıtlarını gösterebiliriz.
Adam - Ben Mustafa'nın arkadaşıyım, uğraşmayın benimle
Polis - (bi afallar) Mustafa mı o da kim?
Adam - Sen Mustafa'yı tanımıyor musun?
Polis - Ee şey hatırlayamadım..
Adam - Dur yanımda resmi var sana göstereyim.
(cebinden bir 100 lira çıkarır ve üzerindeki Atatürk resmini gösterir)
Polis - Haa, pardon şimdi hatırladım. Tamam.
Adam - Gidebilir miyim?
Polis - Şey, bu Mustafa'nın başka resmi var mı yanınızda ?
Adam - Eeeh be. arkadaş dediysek bütün albümü de taşımıyoruz ya yanımızda.

vaaaaaaaaaay nargile fantaziye bak be osmanlı usülü kıs Allah bilir senin renkli feracen dansöz kıyafetin ipek saten peçen falan da vardır

yuhhh fanteziye bakkkk :))
valaa balkonda pek onlar olmuo şekerimmmm :)))

[video=youtube;OVHamzizHvQ]http://www.youtube.com/watch?v=OVHamzizHvQ[/video]

"genç kızsın"???????????????? kıs hiç güleceğim yoktu Allah seni napmasın emi belli belli balkonda nargile keyfinden belli

:))) gençç kızıımmm kardeşimmmm şimdi konuşturma beniii :))) ahlakımmm musade etmio PP
hem ahlaklı hemde namuslu bi GENÇÇ KIZÇEYİM:)))))))

şekerimmm dikiş makinesi kullanmayı biliomusun
eğer biliosan banada bilgi verirmisinnn

kızlar bende nargile seviyordum ama artık içemiyorum çünkü annem yemin ettirdi içmeyeceksin bir daha diye

bşişi sorucAMM nie herkez video paylaşıo amaç omu bu topikte :)))

kızlar bende nargile seviyordum ama artık içemiyorum çünkü annem yemin ettirdi içmeyeceksin bir daha diye

aslında sigara gibi zararı yok çünkü bizim içtikleimiz normal nargile tömbek varmış hası oymuşş oda içilmezmiş zaten bir nefeste ne oluruz bilmem :)))

aslında sigara gibi zararı yok çünkü bizim içtikleimiz normal nargile tömbek varmış hası oymuşş oda içilmezmiş zaten bir nefeste ne oluruz bilmem :)))

işte anne yüreği işte tutturdu içmiceksin söz ver diye bende kıramadım ve daha içemiyorum benim yerime siz devam edin

çokkkkkkkkk kötüsünnnnnnnnnnnnnnn resime doğru balıklama atlamak istiorummm hepsiniiin tadına bakmakkk aman allahımm en büyük zaafımmmmmmmmmmmm

ama ama napıyımmm görünce bende dayanamadımm sizlerle paylaşmak istedimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…