yalnız kaldığında tıkla

:44::44::44::44::44::44::44: estoşa soramadım üzülür diye oğlunun nesi var birileri geçmiş olsun diye yazmış hani bişeyler vardı Allah göstermesin yoksa onlar mı doğru :44::44:

[video=youtube;nROiQXEycHw]http://www.youtube.com/watch?v=nROiQXEycHw&feature=related[/video]

aşıktan başkada istenecek bişey kalmıyor ki zaten

:44::44::44::44::44: senin gelinliğin nasıldı şikerim
ben de benzettim accık ucundan benim gelinliğimi ne sen sor ne ben söyliyim
:44::44::44::44::44::44::44: estoşa soramadım üzülür diye oğlunun nesi var birileri geçmiş olsun diye yazmış hani bişeyler vardı Allah göstermesin yoksa onlar mı doğru :44::44:
cnm üzülmem niye üzüleyim geceleri hala altını ıslatıyo da

bi psikolog var alanur özalp diyue işte o 2 seansta % çözüyomuş bu işi ben de ona bi götüreyim diyorum da

ne kadar doğru bilemiciiimm

doyurdum cnm geldim

avara..1951 yapımı müthiş bi film. suçlunun çocuğu suçlu olur okumuşun çocuğu okumuş olur fıtratında vardır diyen bi hakimin oğlunu kaçıran kaya. suçlu bir çocuk olarak büyüyen raj, tek aşkı selma.. ve alimin çocuğundan istenirse suçlu yetiştirilir ispatı ancak rajın ne kadar suçlu olsam da kötü insan olamam gerçekliği..ve bütün dünyada en güzel şarkılar listesine giren bi hit şarkı "avara"
[video=youtube;guGhgghZyKc]http://www.youtube.com/watch?v=guGhgghZyKc[/video]

kıs ne oldu gelinliğine güzel değil miydi :44::44::44::44: aman altını ıslatsın bişey yok onda bebeem geçer ben diğer bişey sandım dı ondan korktum hani ramazan da bi söylemiştinde korkmuştuk buan şükür..

kıs patsy dikkatimi çekti de bu çizelge neyin çizelgesi

5 ay sonra noliyi :44:

o sonundaki çukulata da neyin nesi

o ramazandaki kızım içindi ama bişi çıkmadı

yok cnm yaa biliyosun ben tesettürlüyüm oldukça uzun zamandır

ama eskiden beri düğünümde saçımın yapılmasını isterdim ve böyle istediğim için de

düğünümde saçım açıktı(cahillik işte)

ama sonradan çok pişman oldum açtığıma düğün fotomu bile eve asamıyorum düşün bi erkek görür diye

keşke açmasaymışım ama oldu bi kere

yoksa gelinliğimi çok beğenerek aldım ve hala da beğeniyorum

eşim de beni kırmak istemediği için hayır diyemedi halbuki o da hiç istememişti açmamı

kıs patsy dikkatimi çekti de bu çizelge neyin çizelgesi

5 ay sonra noliyi :44:

o sonundaki çukulata da neyin nesi

kıs anacım ben ticker yapmayı bilmediğim zamanlarda aziye dedim ki bana bi öğret çünkü ilk başta o benim için bi tane yapmıştı o da yerini öğretti sırayla beğendiklerini seç oluştur sonra kaydet didi. bende daisypath e gittim a bu çiçek bu böcek bi baktım bu kuşlar çok güseller sonra bu dal o da güsel e benimde olsun didim anacım yaptım kaydettim bi baktım böyle tarihli olmuş yani yaptığım tarihten başlamış şimdi öle geri sayıyo kıs dua et estoş belli mi olur bakarsın kuşların dediği gibi 5 ay bilmem kaç gün sonra bişey olur

ay inşallah gözüm inşallah

bence sen bi evlilik yıldönümünde o gelinliği giyin başörtünü ört güseeeeeeel bi fotoğraf çekil eşceğizinle diğer fotolar dursun albümde ama örtülü gelinlikli bi foton olsun zaman geçmeden yaşlanınca hadi o zaman yapmadım daha gençken neden sonradan aklıma gelmedi diye hayıflanmazsın şikerim hem bi ambiansta olur bence eşinin de hoşuna gider şimdi telefonlar bilem çok güsel fotolar çekiyo öyle sütüdyoya falan gitmenize bile gerek yok yani

Son düzenleme:
bebişim benim çıkmam lazım eşim öğle yemeğine geliyo ya ya da ben götürüyorum

45 dk sonra fln arar ne yemeği var diye bi pilavım kaldı yapılacak bi de çorbanın terbiyesi

onları yapayım sonra da çamaşırları asayım hadi sana da iyi öğleden sonra tatili olsun

güle güle afiyet olsun sana daaaaaaaaa öptüm bebeeeem

haklısın da gözüm

ben gelinliğime hala giriyorum emme benim herüf damatlığına sığmiyi ki

valla ne diyim estoş azi bana hep dua eder sabah ona da dedim ne demiş Peygamberi (sav) "müminin mümine duası Allah' tan geri dönmez" ben sizlere ediyorum herzaman sizden de bekliyorum

ediyorum cnm etmem mi hiç

kimin kime duası kabul olacağı belli olmaz hepimiz de dua edelim birbirimize

haklısın da gözüm

ben gelinliğime hala giriyorum emme benim herüf damatlığına sığmiyi ki

kıs şart değil ceketi çıkarmış gibi olur bi gömlek bi kravat yeter bence sen hala o gelinliğe girebiliyorken yap bunu sonra pişman olursun söyleyim ben sana

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…