yalnız kaldığında tıkla

[video=youtube;i7rX9BcL0Ao]http://www.youtube.com/watch?v=i7rX9BcL0Ao&feature=related[/video] sanmaki güzelleğin o ipek saçlarına dökülen akla biter..
böyle bir kara sevda..

[video=youtube;8l_Abq5mhGk]http://www.youtube.com/watch?v=8l_Abq5mhGk&feature=related[/video]

bi daha bi yerlerde konuştuğunuzu yazıştığınıza denk geleyim de göstereyim ben size

tişikkür ederiiiim ama gelmiyon gitmiyon aramıyon sormuyon bi aksiyon bi atraksiyon yok napayım ki

bi daha bi yerlerde konuştuğunuzu yazıştığınıza denk geleyim de göstereyim ben size

cadııııııı cadııııııııı

peki annecimmmmmm bi daha hiç bi yerde gözükmeyiz

ayrıca artıkınn döndüm aranızaaaa her zamannn gelebülücemmmmmmmmm

Son düzenleme:
estoş bebeem buraya nasıl geldim biliyo musun seni ararken neredeyse bi gidip saçından sürükleyip getireyim didim anaaaaaam bi baktım kıs benim topiktersin

cadııııııı cadııııııııı

peki annecimmmmmm bi daha hiç bi yerde gözükmeyiz

ayrıca artıkınn döndüm aranızaaaa her zamannn gelebülücemmmmmmmmm

hoşgeldin bi de azi hanım teşrif edebilse anacım kadroyu toparlayamıyorum ki benim kadro olsa benim topik böle sönük mü kalırdı neler neler paylaşırdılar amaaaaaaaaaaa gelen giden yokki

günaydın PATSY'İMMMMMM nassııııınnnnn eyi misiiiiiiinnnnnnn

eyiyim eyiyim ayağımda iyi başımda kıs estoş önceki sayfalara erzurumlu amca diye bi video ekledim baktım mı ya koptum izlerken varya guridi galdi gari garşımda diyo öldüm gülmekten

seni de buraya getirmek için illa dürtmek mi lazım anacıımm

kıs kendi sözüme kendim düştüm iyi mi :44::44::44::44::44::44:

bugün sana tatil yok ellam

he yaf virmediler öğlene kadar gelicekmişiz geldik oh olsun bende çalışmıyom işte

kıs benim mesaj sayfamda benim yaşıma uygun reklam çıkıyor gordünüz müüüüüüüüüüü " toparlayıcı sütyen"

kıs benim mesaj sayfamda benim yaşıma uygun reklam çıkıyor gordünüz müüüüüüüüüüü " toparlayıcı sütyen"

aaaa kızlar bu gülümseme listesinin sayfası pek bi gözel olmuş

görmedim cnm o amcayı kaçıncı sayfada bi bakem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…