yalnız kaldığında tıkla

selam yavrularım nasılsınız bakimmm :))
bayağıdır yoktum sizi çok ihmaL ettimm bi yaramazlık yok dimiii benim neden gelmediğimi soracak olursanız :) canım istemediii hıhhhhhhhhh
şaka şakaaa kursa falan yazıldım onlarla uğraşmaktan fırsat bulamadım açıkcası bide ruhsal olarak hiç bişi yapasım yoktu yaa :))
ee bi taraftandan ödevlerimizde yoğundu gündüzlerde çok kısa anlamadan temizlik kurs derken hemen akşam oluo valla :)) neyse artıkınnn girmeye niyetliyimmm tabüküüü ruh durumuma bağlı dermişimmmm :KK1::KK1:

bi daha olmasın:)
aslında ben de çok üzün süredir yokum..

Neslihan - Yarmısın Yaramısın (2012) YEPYENİ - YouTube

Yarmisin yaramisin kalbime
Bu kadar cefa niye
Ellerin tutamadiysa sevdayi soyle
Birak da git kosede
:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

çok güzeldi :KK43: evet bırakta git köşede :KK43:

kesinlikle...

var da ne söyleneceğini bilmiyoruz..
son zamanlarda bende çok yanlızım :KK14:

konuşmak azap geliyor bana

ama içimde çok uzun sayısız cümleler kuruyorum :KK25:

aslında bu topiği açmamın sebebi tam da buydu. hani diğer topikler gibi illa biriyle konuşmaya gerek yok. içinden ne geliyorsa yaz gitsin.. içinde değil bu sayfalarda kalsın..

selammm patsymmm nerelerdesin iyimisin herşey yolundamı merak ediyorum seni

pek iyi değilim sevgim sevgim. bu yüzden gelmiyorum zaten. gelip hiçbirinizin moralini bozmamak için. sevgim bana dua et nolur. bana dua et.

yalnizlik cok kötü yaaaa

kötü. yapıalcak çok şey var ama yalnızlığın moral bozukluğu bişey yapmaya izin vermiyor ki. N e diyeyim Allah yalnızlığını en hayırlı şekilde bitirsin..

çok yanlizim :KK43: kimse yokmu bana arkadas olan

var sen yaz ben de gelip cevap yazayım:) olur mu?.

SÖYLE GİDEYİM

Tereddüt etmeden söyle gideyim,
Eğer gönlün benden bıkar gibiyse,
Aşkı onuruma kurban edeyim,
Her şey bir vedama bakar gibiyse.

İmalı kelamlar,sitemler taşlar,
Kırdı gururumu çatılan kaşlar,
Bir zaman şefkatle sildiğim yaşlar,
Gözlerinden tekrar akar gibiyse.

Sevginle serpilen narin çiçekler,
Solarken hep sana ah edecekler,
Kanunlar,kurallar,acı gerçekler,
Hayal dünyamızı yıkar gibiyse.

Son kez içtiğimiz tozlu bardaklar,
Hala ruj izini ne diye saklar.
Buseye doymayan o kor dudaklar,
Artık başkasını yakar gibiyse.

Gönlümün sonuçtan yok endişesi,
Renk renk yediveren her bir köşesi,
Dönersin ellerin mor menekşesiyle,
Sen gibi hercai kokar gibiyse.

Ölüm var ayrılık yok,derdim fakat,
Gel gör ki sabrımda tükendi takat.
Çıkart at içimden,aşka sadakat,
Havai ruhunu sıkar gibiyse.

Hicranınla yansam kapına varıp,
Dönmeni dilerim sana yalvarıp,
Kalbin albümünden beni çıkarıp,
Yabancı bir resim takar gibiyse.

Madem hatırı yok bunca senenin,
Namı namert olsun geri dönenin.
Misafir ettiğin güzel sinenin,
Kapısından Cemal çıkar gibiyse.

bi daha olmasın:)
aslında ben de çok üzün süredir yokum..

çok güzeldi :KK43: evet bırakta git köşede :KK43:

kesinlikle...

var da ne söyleneceğini bilmiyoruz..

aslında bu topiği açmamın sebebi tam da buydu. hani diğer topikler gibi illa biriyle konuşmaya gerek yok. içinden ne geliyorsa yaz gitsin.. içinde değil bu sayfalarda kalsın..

pek iyi değilim sevgim sevgim. bu yüzden gelmiyorum zaten. gelip hiçbirinizin moralini bozmamak için. sevgim bana dua et nolur. bana dua et.

kötü. yapıalcak çok şey var ama yalnızlığın moral bozukluğu bişey yapmaya izin vermiyor ki. N e diyeyim Allah yalnızlığını en hayırlı şekilde bitirsin..

var sen yaz ben de gelip cevap yazayım:) olur mu?.
patsyyymmmm nerdesin nasılsın gelllll

Ağaçlar kesilmesin, özgürlükler kısıtlanmasının protestosu değil o artık belli oldu. düne kadar "avm olması ağaçlar kesilmesin inşallah bu yürüyüşler o ağaçları kurtarır" diyen ben bugün artık diyorum ki "Bunu yapan ve buna destek veren herkesi camisini çok seven biri olarak lanetliyorum.." ve Camime böyle girene ve iyi yapmışlar diye destek verene de diyorum ki "elleriniz de kırılsın, ayaklarınız da kırılsın, boğazınız da kanser olsun inşallah" Cehenemmde tek içeceğiniz alkol kalır umarım.

$ayakkabı da yetmedi bira içtiler.jpg $ayakkabıda yetmedi bira içtiler.jpg $taksim eylemcileri camide.jpg

Ağaçlar kesilmesin, özgürlükler kısıtlanmasının protestosu değil o artık belli oldu. düne kadar "avm olması ağaçlar kesilmesin inşallah bu yürüyüşler o ağaçları kurtarır" diyen ben bugün artık diyorum ki "Bunu yapan ve buna destek veren herkesi camisini çok seven biri olarak lanetliyorum.." ve Camime böyle girene ve iyi yapmışlar diye destek verene de diyorum ki "elleriniz de kırılsın, ayaklarınız da kırılsın, boğazınız da kanser olsun inşallah" Cehenemmde tek içeceğiniz alkol kalır umarım.

Eki Görüntüle 727347 Eki Görüntüle 727348 Eki Görüntüle 727349

canım sakin ol herkes farkında her şeyin Allah büyük bunlara hakettiğini verir en yakın zamanda eskiden olduğu gibi kimse uyumuyor uyandı :)

yemek için iftarı beklemek bile bu kadar zorken, kalmayan yemek için sırayı beklemek....

$resim1.jpg

bilemedin en fazla imsak iftar arası. onda bile kendimi kaybettim. senin kadar sessiz vakur ve sakince yiyemedim. güzel soframdakilerden önce hangisine saldırsam bilemedim. oruçluyken seni hatırlamak için değilde eziyet için aç kalmışım gibi hissettim...
$resim3.jpg

Son düzenleme:
az olanı bile paylaşabilen varsa bu dünyada.. ben neden yapayayım ki elimdeki bu bollukla...
$paylaþ.jpg

X