yalnız kaldığında tıkla

doğru biri sana öteki aziye hatta ikinizi bir mandallada tutturabiliriz o derece yani

iyiyimiş bak keyfine bi hafta işte
ben nasılım? ıf bilmiyorum karışığım bu aralar hiç tadım tuzum yok. azi de yok ne zamandır konuşamıyoruz iyice daraldım anlayacağın..

senden haberler ne alemde anlatsana

hayirdir güzelim neyin var :26: azi yoksa bana dök icindekileri. daha fazla sIkIlma sakIn.

valla hiç iyi değilim öyle bi yerinden tutup anlatamıyorum da kimselere boşver
sen nasılsın anlatsana son durumlar nedir..

bak patsy sinir etme beni. icine atipta kahretme kendini :KK47: bozusuruz haaa :KK47:

dök icini iste. illa azerini mi istiyorsun yoksa?

bende durumlar iyi. annem bu sabah yüpriz olarak bana kahvalti hazirlamis hic yapmazda :KK1:

bak patsy sinir etme beni. icine atipta kahretme kendini :KK47: bozusuruz haaa :KK47:

bende durumlar iyi. annem bu sabah yüpriz olarak bana kahvalti hazirlamis hic yapmazda :KK1:

kıs ben sana şimdi ne anlatayım azim herşeylerimi biliyo da ondan dedim alınma hemen
içime atmayı sorma zaten ben böyle devam edersem ya kanser olucam ya verem inan
çok şükür ya Allah diyecek bi itikadımız varda işte idare ediyoruz hayatı ama sana şunu söyleyeyim biri bugün deseki sıkıcam kafana biticek, itiraz etmem inan herşeyden o kadar bıkmış durumdayım

Son düzenleme:
kıs ben sana şimdi ne anlatayım azim herşeylerimi biliyo da ondan dedim alınma hemen
çok şükür ya Allah diyecek bi itikadımız varda işte idare ediyoruz hayatı ama sana şunu söyleyeyim biri bugün deseki sıkıcam kafana biticek, itiraz etmem inan herşeyden o kadar bıkmış durumdayım

yok alinmadim cnm olurmu öyle sey :KK19:

ne olursa olsun kafana takmamaya bak, inan bana hicbirsey icin üzülmeye degmez.

bunlarda gecer gider bigün, sabret allah sabredenlerle beraberdir

yok alinmadim cnm olurmu öyle sey :KK19:

ne olursa olsun kafana takmamaya bak, inan bana hicbirsey icin üzülmeye degmez.

bunlarda gecer gider bigün, sabret allah sabredenlerle beraberdir

amenna zaten dedim ya itikadım olmasa hepten yanmışım. Çok şükür idare ediyoruz işte

kiz kiskanclik yapma beni istii iste:63::63::63::63::63::63:

geldim patsym geldim dok icini bana anacim bakma sen su selcos karusuna:63::63::63:

$151045_409638202439818_568398616_n.jpg ...............

estoşum yalnız kalıp geldiğinde videoları isliycen anacım:)

Son düzenleme:
X