Yalancı pozitif madurları

sukrann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
15
0
41
Arkadaşlar hepimiz kucağımızda bebişlerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bende sabredemeyip adetime 10 gün kala test yaptım baya belirgindi çok mutlu olduk 2 gün sonra emin olmak için yine yaptım ve gene aynı çıktı.Bugün adetime 2 gün var tekrar yaptım sabah ama bu sefer bomboş.Anlamıyorum ya hem bu testleri %100 doğru derler hemde bugün yalancı pozitif diye bişey duydum adet gecikmesi en az 3 gün olmadan bu testler yalancı pozitif verebilirmiş oof ya beklemek çok sıkıcı hem adet olacakmışım gibi karnımda ağrıyo çok üzülüyoruuuum... :KK43:

canım inaşllah hamilesindir bencede günün geçtikten sonra yap kesin sonuç alırsın ya da hiç vakit kaybetmeden kan tahlili yaptır.benimde adet ağrılarım gibi ağrım var hemde adetime 2 hafta kala başladı ilk defa genelde hamilelerde oluyormuş rahim genişlediği için inşallah seninde benimde hamileliktendir bu ağrılar benimde 4 günüm var bekliyorum sende bekle canım....a.s

canım sen bayağı bi erken davranıp ölçmüşsün.yani adetine 10 gün varken daha döllenmen bile o zamn da zar zor oluyo ki.bence biraz daha sabretmek lazım ki sonunda hayal kırıklığına uğramamak için.ihşallah en kısa zamanda bu güzelliği yaşam dileğiyle.allah gönlüne göre versin:Saruboceq:

Kan testi yaptıracaktık ama korktuk açıkçası ya hamile çıkmazsam diye ve beklemeye karar verdik eşimle.İnşallah sende hamilesindir allah isteyen herkese verir inşallah...

Canım,bildiğim kadari ile yanlış pozitif diye bir şey yok idrar testlerinde!!Bunu üretici firmalarla birlikte doktorlarda söylemekte!Eğer ikinci çizgi çıktıysa bunun mutlaka bir nedeni vardır!!Gerçi sen çok erken yapmışsın testi ama önce çizgi çıkıp sonra sıfırlanması aynı kandada olabileceği gibi;aslında var olan fakat tutunma aşamasında kaybedilen (bu durum çok normal ve her kadın yaşamaktadır!) durumlarda oluyor.O ikinci çizgi, sadece hamilelikte salgılanan bir hormon!Yokken var olması mümkün değil!!Bu arada ağrıların ne zaman başladı canım?Benimde öyleydi ve hamileyim!!!!!!Belki ondandır,bilinmez....:dance:

canim benimde çok yakin arkadaşima 2 gün önce israrlarim üzerine test yaptirttim..2.çizgi hemencik belirdi..gittik eczaneye bi daha almaya kadin sonuca bakti gerek yok dedi kesin hamile...neyse ertesinde özel bi polikiliniğe gitti..dr.ultrasonla bakti vajinadan..gebelik yok dedi..adet sökücü verdi..bi kan testi bile yapmadi...bu sabah başka bi marka test aldi yapti yine 2. çizgi hemen ve belirgin çikti..kiz şaşkin dr.un verdiği hapi almadi bile...pztsi başka dr.a gidecek...belli değil henüz

ben bu dr.larida anlamiyorum...ultrasonla nasil karar verebiliyolar gebelik yok diye...kan testi bile istememiş...belki bi diş gebelik var allah göstertmesin bu nasil bi yöntemdir...bide özel yani..para almasini biliyor anca...çok sinirlendiydim ya...eğer bu kiz hamileyse ben o dr.a 2 çift laf ederim...adet sökücü veriyosun bilmeden..bebeğe zarar veriyor...

Neyse canim ama 10 gün öncede sonuç vermesine şaşirdim doğrusu..sen en iyisi bi kan testi yaptirt...

Canım,bildiğim kadari ile yanlış pozitif diye bir şey yok idrar testlerinde!!Bunu üretici firmalarla birlikte doktorlarda söylemekte!Eğer ikinci çizgi çıktıysa bunun mutlaka bir nedeni vardır!!Gerçi sen çok erken yapmışsın testi ama önce çizgi çıkıp sonra sıfırlanması aynı kandada olabileceği gibi;aslında var olan fakat tutunma aşamasında kaybedilen (bu durum çok normal ve her kadın yaşamaktadır!) durumlarda oluyor.O ikinci çizgi, sadece hamilelikte salgılanan bir hormon!Yokken var olması mümkün değil!!Bu arada ağrıların ne zaman başladı canım?Benimde öyleydi ve hamileyim!!!!!!Belki ondandır,bilinmez....:dance:

merhaba senin ağrılar ne zaman başladı benim adete 2 hafta kala başladı devam ediyor hala da 4 günüm var...sanki adet olucakmışım gibi adet ağrısı 2 hafta kala da başlamaz ki..dimi hayırlı olsun bebişin...allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah...

kızlar benimde 4 gün var ama yaptım testi 2.çizgi silik ama belli yani diğerine göre rengi açık off napsan sizce hamilemiyim...

X