yalan sevgi,adamı yarı yolda bırakırmış

Diman

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
406
97
2 yıllık bi ilişkiydi ve bitti.öğrendiklerim yanıma kar kaldı sadece.delice sevmek diye bişey yokmuş.erkeğin farklısı yokmuş,meğerse hepsi aynıymış.ufak bi fırsatta kıslara koşarlarmış bunlar meydana çıktıgında da bağırıp çağırıp suçlarını bastırırlarmış.
aptallık yaptım ona tekrar döndüm ve herşeyin düzeliceğini sandım.ama herkes bilsin ki bi iş olmuyosa olmuyo arkadaşlar.elimden gelen herşeyi yaptım ama ne o eskiyi silebildi adam gibi nede bana sevgisini ıspatlayabildi.sadece seviyorum dedi ama hiçbi uğraşta bulunmadı.bir msn şifresi için kafasıyla alnıma vurup küfürler saydırdı.şuan okadar boş gelioki herşey gözüme..herşey yalanmış diyorum.efendilik saygı aşk sevgi ..bunlar yalan işlermiş.
artık anladımki duygu değil mantık önemliymiş.duygular sadece yanlışa sürükledi beni.artık mantık doğrultusunda hareket edip atrafımdakilere adam gibi bir ilşki için şans vermemin benim için en doğru yol olduguna inanıorum.
eskiye sünger çekmek zormudur arkadaşlar? ben nasıl atlatabilirim bu yaşadığım kausu?önerilerinizi bekliorummsenağlama

eskiye sünger çekmek alnınıza kafasıyla vurabilen bir küfürbazsa çokda zor olmasa gerek.sevgi aşk bunlar çok güzel duygular ve hakedenlere karşı hissedilmeli.haketmeyenler kendilerini belli ettilerse.kendimizi şanslı görüp kurtulduğumuza şükretmeliyiz.bazen banada aşk çok yalan gelir.ama bazen insan kendini öyle bir kaptırırki.dünyanın merkezine oturtuverir paşayı.ama birsüre sonra.yokederler o güzelim duyguları diycem az gelcek.doğru kelime katlederler.aşkınızı sevginizi.o yüzden.mantık herzaman önde olmalı mümkün olduğunca.sizde anlamışsınız ne olduğunu defolsun gitsin.boşverin

canım ıcınde bulunduğun durumlar için çok uzuldum..
ama burda senın gibi çogumuz aynı hatalara düştük..
aynı acıları yaşadık..
ama güçlü olabılmek herşeye karşı ayakta dimdik kalabılmektır.
keşke bir genelleme yapıp tm erkekler aynıdır demeseydık ..ama hepsi aynı canım..
ben kendı çevremdende biliyorum.. hepsi aynı..belki istisnları vardır ama ben goremıyorum..

evet mantıklı olduğun zaman hesaplar yaptığın zaman en azından yara alsan bile az yarayla kurtulursun..ama bır yandan da kalbını sesını dinlersin..
bu ayrımı yapabılmek zordur..
acıda olsa bunu öğrenebılmenı kar say...
ve onun için üzülme ..bu ilişkide öğrenebilecegın ve yanında kar olacak asıl şeyi öğrenmişin zaten..

onu unutmak bana da zor olmıcak gibi gelio evet.çünkü nefret ediyorum ondan ve büyük şaşkınlıklar içindeyim.:1no2:
ama bu olay beni çok etkiledi ve inanın psikolojimi sinilerimi altüst etmeyi başardı
ondan önce gayet sağlıklı ve mutlu bi insandım,o şahsiyete dönmeden önce:çok üzgünüm:

canım yıne oyle ol...lutfen hıçbır olayın hıçbir kişiliğin bizi degıştırmesıne izin vermeyın..
eger uzulursenız bu kendinize yapacagınız en buyuk kötülük olur...

sindiremediğim okadar şey varkii bugün okadar şaşırttıki beni
Allahım diorum keşke bukadar inanmasaydım güvenmeseydim ona
kız düşkünü erkeklerden farklı tutuodum onu
oysaki msni kıslarla doluydu ve o msni yok etmemek için
bikaç el kızı için canımı yakması çok ağrıma gitti
ben bunları hakedicek bi insan değilim:1no2:
kalbim paramparça yazıklar olsun diyorum
lanet olsunnnn

bak öğrendiğin iyi olmuş...
ne hali varsa görsün böyleleri.. acaba bir daha senin gibi seven bir insanı bulabilecekmi..
o seni üzdüğü için zaten cezasınıda çekecektır
..

Şunu söyleyebilirim geçecek hepsi...
Atlatacaksınız...
Sakın sevgiye olan güveninizi yitirmeyin...
İlk ilişkimizde ilk yanılgımızda bulsak mutluluğu hayatın bu kadar değerli olduğunu farkına varmazdık belki de...
Bazen ayağımız vurur taşa...
Sevdiğiniz değer verdiğiniz adamdan öyle şeyler duyarsınız ki nasıl ya dersiniz bu adam bir yabancı mıydı? Bu kadar mı aptaldım da tanıyamadım dersiniz..
Değildir halbuki herkes kendi karakterini ortaya koyar ilişkide ve maskeler düşer...
Ve gerçek aşk maskeler düştüğünde ya başlar yada aşk sandığımız yanılsama biter...
O kadarmış diyecekseniz inancınızı yitirmeden...
Önünüze bakacaksınız...
Boşluk elbette olacak ama siz onu kendi yüreğinizle saracaksınız...
Hemde çok daha büyük bir sevgiyle...
Bir süre kimseyi düşünmeden kendinize bakın...
Kendinizi dinleyin ummadığınız anda ummayacağınız şeyler yaşarsınız inanın..

hayatı yaşayarak öğreniyoruz,
insanları,onlarla kısa ya da uzun birlikte olarak tanıyabiliyoruz...
belki kötü bir ilişki bizden çok şey götürüyor ama
belki de doğruları görmemizi sağlıyor...
unutmak zor değil,insanlar neleri,kimleri unutuyor...
ama yaşadıklarınız ve duyduklarınız gerçekten hoş değil...
nefret ettiğiniz bir kişiyi de unutmak inşallah zor olmaz sizin için...
ama eski defterlerin sayfalarını arada açıp okursanız evet unutamazsınız...
önünüze bakın,geleceğinize bakın...
geçmiş geçmiştir artık..
inşallah bundan sonra mutlu olursunuz ve istediğiniz kişi çıkar karşınıza...
sevgiler...

kendinize kızmayın...
kızarsanız doğruyu göremezsiniz...
karşınızdaki kişinin karaktersizliğinizi kendinize mal etmeyin...
siz hakettiğiniz için değil kendi ona layık olduğu için öyle davranıyor...
herkes kendine yapar..
sizde sadece görmeniz gerekeni gördünüz...
içinizdeki herşeyi sakin bir dille anlatın hayatınıza girdiği ve yaşattığı güzellikler için teşekkür edin ve affedin onu...
kendiniz için yapın, affetmeden hafiflemezsiniz...
kimbilir size ne büyük iyilikte bulunmuştur farkında olmadan...
lanet etmeyin yeter ki...

hiç birşey siparişle olmuyor. sormuyo kalbin sana seveyim mi diye.
senin kalbin yanlış insan sevmiş, ama çabuk dönmüş dua et. kocaman yanlışlara sürüklenmeden bitti. sevin canım

işte..sevgiye olan güvenim bitti benim.
seviyorum diye herkesleri inandırmış bi insan
bukadar güzel rol yaptıysa
yada sevgi buysaa
duygularımın körelmesine yüz tutulmuş demektir.benneyaptımki

çivi çiviyi söker..... bazıları için üzülmeye bile değmez...

zaman geliyor seda ya hülya ya imreniyorum

sildim mi bir kalemde...

senı hak etmedıgını dusununce sungerde cekılır yenı bı ınsanıda sewersın zamanla ondan daha ıyı bı ısanı bulunca sewgınıde werırısın ondan sonra sewebıldıgınınde farkına warırsın bırak herseyı oluruna sende farkındasın uzulmeye degecek bı ınsan olmadıgının .

benzer şeyler yaşamışız biliyo musun ben de aldatıldım geri döndüm ve son darbeyi yine aldatılarak yedim değişmedi malesef ne kadar yemin etse de hep duygularımın peşinden gittim cok pişmanım anlatamam tekrar dönüğüme şu an belki çoktan unutmuş olabilirdim ama çok kötü durumdayım nası atlatıcam bilemiyorum

canım ınan bu sevgıye verılen emege yıllara acıyorum...
ınsan ne ne hayaller kuruyor...ama aldatılmak ıhanet arkadan cevrılen ısler...
ınsanı yıkıyor...bu erkekler neden kıymet bılmezler..
neden hep baskalarının pesınden dolasıyıorlar...
anlamam bızler hep sadık kalırken... sadece sevgı beklerken yaptıklarına bak..
ama canım senın ıcın hayırlısı buymuş...ıyıkı gormusun...
en azından ıcınde cok buyuk bır ask acısı olmuyacak...
cunku ask nefret donmuş...oylede olmalı...zaten hıcte uzulme...degmez
kendı etmış kendı ceksın...kaybeden o olmuş...bırak bunun pusmanlıgını o yasasın...
ne bence kısılıgı nede sana senın ona duydugun sevgısı varmış...
hıc o guzel kalbını uzme canına yazık...bosver...

canım bence sevinmelisin..gerçek yüzünü evlenmeden görmüşsün.ama sakın sana pişmanım gibi laflar ederse kabul etme.karşına daha bir sürü kişi çıkar.birini çok seversin ama adam gibi adam olur.kadına kafa atmayacak kadar akıllı bi adam.hiç üzülme.şükret allaha seni kurtarmış diye.belki buda senin için hayırlı olmadığını gösteren bi işaretti..sana şimdiden kafa atan bi insan evlendikten sonra neler yapar.kurtulmuşsun unut gitsin...

Bence bunu öğrenmekle gec kalmadığını düşün.
daha kötü şeylerde olabilirdi. Şükür et durumuna bence.
herşeyde bir hayır vardır. Emin ol ki
güçlü ol. Biz kadınalr rabbimin güçlü kullarıyız unutma:1hug:

canım senı o kadar cok ıyı anlıyorum ki...
Allah yüzüne bakmış , yaşadığı şeyler gercekten de zor...
toparlanman vakit alacak , ama yavaştan sağlam adımlarla toparlanmalısın...
ve toparlandıgın zamanda bu kişi yine senın hayatına gırmeye calısacak , kendını sana unutturmamaya calıscak, kendını toparlamana hırslanacak...
ona daır ne varsa at ortak arkadaslarınız varsa eger baktın kı nıyetlerı ıyı deıl , samımı deıl , sıl gıtsın, yenı ortamlara gır ondan kımseye bahsetme...
boyle adamları evet tekrar hayatına almak hatasına hepımız dusuoruz, ıkı tane kuru sevıyorum sozcugune ınanacak kadar akılsızız belkı de...
ama bır daha ınanılır mı ? onun hıcbır telefonuna cevap verme , artık hayatında o yokmus gıbı davran...
Allah kalbınden sevgısını , nefretını , ona daır herseyı sılsın...
sana yenıden guzel duyugları yasatsın HAYIRLISI ILE ...

çok üzüldüm bu adiliğe...ne demek sana kafa atmak ya daha evlenmeden dayak onda hiç degerin yokmuş 2yıl dayanman hayret..yeme içme dua et hemen...git kurban kes hatta...şükür namazı da kıl allah seni korumuş canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…