Yakın zamanlarda Mümtaz Yüce'ye labioplasti yaptıran varmı?

fsimalm

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
4
0
Arkadaşlar bu konuda forumdaki labioplasti ile ilgili yüzlerce sayfa bütün yazıları okudum. Bir kaç kişi hiç tavsiye etmiyor tekniğinin kötü olması nedeniyle. Acaba son zamanlarda da ona labioplasti yaptıran varmı acaba? Tekniği falan düzelmişmidir ki diye merak ettim çünkü en ucuz o yapıyor şu an param bir tek ona yetiyor. Yaptıranlardan bir yorum almak istiyorum :)

Arkadaşlar bu konuda forumdaki labioplasti ile ilgili yüzlerce sayfa bütün yazıları okudum. Bir kaç kişi hiç tavsiye etmiyor tekniğinin kötü olması nedeniyle. Acaba son zamanlarda da ona labioplasti yaptıran varmı acaba? Tekniği falan düzelmişmidir ki diye merak ettim çünkü en ucuz o yapıyor şu an param bir tek ona yetiyor. Yaptıranlardan bir yorum almak istiyorum :)
aynı dertten muzdarıbız arkadasım ben de mumtaz beyı dusunuyordm maddı yonden daha uygun dıye fakat olumsuz yorumlardan dolayı vazgectım tam umuda kapılıyorum buldum deyıp cokuverıyorm sonra rabbım yardım etsın hepımıze ben bı cok dr gorustum en makullerı korkut bey 2000 lıra ındırımlı normal de 4000 lıra ya yapıyorm dedı mumtaz bey en son 1300 dedı burcu kardas 1200 boyle cnm ama sonucları hakkında ben de bısey bılmıyorm yıne bılen deneyımlı kısıler yazarsa cook yardımcı olurlar allah razı olsun yardımcı olanlardan

Arkadaşlar merhaba yaklaşık üç ay önce bende bu ameliyatımı DR. mümtaz yüce'ye yaptırdım olumlu olumsuz yorumlar benide inanılmaz etkilemiştir kendisinin muayenehanesine gittiğimde ikilem içerisindeydim ancak dr. mümtaz bey hastalarıyla ileitşimi samimi davranışı ve profesyonelliği ile benim ameliyatıma karar vermeme vesile oldu. muayeneden kısa süre sonra ameliyat oldum.çok iç dudaklarım olduğundan fazla ve büyük kıvırmlı olmasına ragmen sonuç şahane kendisi ameliyat sonrasında ise hastalarla ilgileniyor hastanın istediği görüntüyü sağlayabilmek adına çaba gösteriyor.kısacası ben çok memnun kaldm bu ameliyatı düşünen herkeze tavsiye ederim.hiç düşünmeden gidin

X