Yakın zamanda Çorlu'da hsg çektirenler bakabilir mi?

Chyjinx

Quizás este mundo sea el infierno de otro planeta.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
742
799
Merhaba,
Yakın zamanda Çorlu'da hsg çektirdiniz mi? Nerede ve ne kadar ücret alındı paylaşabilir misiniz?

merhaba Çorlu değil de Lüleburgaz medikent hastanesinde çektirdim 3 hafta önce 3 bin tl anestezi olmadan çektiler
Bugün çekileceğim. Çorlu vega hastanesinde 2750 TL anestezili

çok uygunmuş fiyat bence anestezi çok şart değil bu işlem için dayanılmayacak bir acı değil inşallah temiz çıkar sonucunuz
Şimdi çıktım hastaneden. Doktorum gayet iyi olduğunu tüplerin açık olduğunu söyledi. Radyoloji sonucunu pazartesi alacağım ama doktorum ben bir sorun görmedim gayet iyi dedi. Gittiğim hastanede sadece anestezili çekiyorlarmış. Makineleri eski tiptir belki de. Güzel geçti uyudum uyandım evdeyim şuan

Süper inşallah gebelik oluşur sonrasında gebe kalan çok

spermiyogram falan da vermiş miydiniz ve çorludaysa hangi hastanede
Evet eşim Çorlu'da reyap'ta verdi testi. Morfoloji %3 çıkmış onun dışında değerleri gayet iyi. Tekrardan muayene oldu doktor ultrason görelim şimdi bir şey diyemem demiş. Cuma ultrasonu var bakalım şimdi bir de onu bekliyoruz.. Olacaksa bile stresten olmayacak

gerçekten çok stresli durumlar biz 2022 mayıs ayında medikentte yaptırdık ama testin morfoloji kısmında bütün değerlerde N.A yazıyor yani onlara bakılmamış sanırım o yüzden kafam karışık

gerçekten çok stresli durumlar biz 2022 mayıs ayında medikentte yaptırdık ama testin morfoloji kısmında bütün değerlerde N.A yazıyor yani onlara bakılmamış sanırım o yüzden kafam karışık
Galiba tüp bebek merkezlerinde daha detaylı bakılıyor. Reyap tüp bebek merkeziymiş o yüzden daha detaylı bakmışlar. Fiyatı da yüksekti diğer hastanelere göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…