Yakın Yurtdışı uygun deniz tatili

brctyfn

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2013
45
2
Kızlar önerilerinizi bekliyorum;2014 yaz için yakın bi yerler,yurtdışında uygun fiyata,sahili on numara olan,gidip gezdiğiniz yerleri merak ediyorum.Benim düşündüğüm yurtdışına gitmek ama deniz tatili yapmak,bir de,bir gün orda bir gün burda değilde daha ziyade sabit tek bir yer,istiyorum.Maximum 2 yakın yer olabilir.

Bir de ricam,nereye gittiniz,nerde kaldınız,kaç gün kaldınız,ne kadar ödediniz,hangi sahiller daha sakin,gece hayatı nasıl, vs. sorulara aydınlatıcı cevap verirseniz çokkkkkkkk sevinirim.

En yakın deniz tatili yapılacak yer Yunan adaları.

Ayvalık, Bodrum, Çeşme, Marmaris gibi yerlerden direkt feribotla geçebilirsiniz. İsterseniz bir, isterseniz birkaç ada gezersiniz. Yunanistan schengen vizesi istiyor ancak bu yaz belirli adalarda geçerli olan ada vizesi uygulaması yaptılar, araştırın isterseniz.

Ben Kos'a iki kez, Rodos ve Simi'ye birer kez gittim. Aralarında en sevdiğim Rodos oldu. Adaların birçok farklı plajı var, bazıları rüzgarlı, bazıları rüzgarsız, kumlu veya taşlı vb. Gitmeden önce araştırırsanız istediğiniz gibi bir plaj bulabilirsiniz.

Beyrut'a gidebilirsiniz.200 Euro.cruise olabilir 150 Euro Yunan adaları

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…