Yakın Arkadaşımın Düğünü için Aldığım Abiyem,Nasıl Aksesuarlar ile Tamamlamalıyım?

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
35
Kızlar Merhaba

Yakın bir arkadaşımın düğünü için bu kıyafeti aldım Nar çiçeği rengi Bu elbiseyi ne tarz ve ne renk takılarla tamamlamalıyım :18: Büyük kalın kolyelerdenmi kullanmalıyım tasma şeklind eolan yoksa ince sade bir kolyemi tercih etmeliyim ayakkabım çantam hangi renk olmalı

Bana bi el atın

Bu arada fotoları yatakodamın saçma aynasında çekmek zorunda kaldınm aceleden kusura bakmayın fotolar biraz kötü

canımm öncelikle kıyafetin çok yakışmış nacizane fikrimi sunayım dedim

nar çiçeğiyle en çok dore ve gümüş rengiyle yakıştırırım bu elbisede ikisini de tercih ederdim canımm
gümüş ayakkabıyı gümüş ağırlıklı altın sarısı detaylı bi portföyle tamamlayabilirsin
birde elbisenin pencereleri var gödüğüm kadarıyla ancak taşlı olmadığı için takıda da avantajlı konumdasın
bu ikisini bir arada kullanabilrsin yada
tek bu bilekliği takarakta takını tamamlayabilirsin

şimdiden iyi eğlenceler diliyorummm

Son düzenleme:

Çok teşekkürler canım üşenmeyip yazdıgın için

Çok teşekkürler canım üşenmeyip yazdıgın için

arkadaşın koyduğu aksesuarlar çok iyi gitmiş

açık gri , krem tonları yada tooz pembe tonları altın rengi takılar olabilir ama çok abartı bir takı olmasın bence

arkadaşın gösterdiği kolye daha uygun bence

arkadaşın koyduğu aksesuarlar çok iyi gitmiş

açık gri , krem tonları yada tooz pembe tonları altın rengi takılar olabilir ama çok abartı bir takı olmasın bence

hatta kolye gerekmez bence

arkadaşın gösterdiği kolye daha uygun bence

sağolun kızlar ilgilendiğiniz için benim aklıma takılan en çok ayakkabıı ilk altın rengi düşündüm ama sonradan farkettimki çok sırıtıcak altın rengi ayakkabı daha sonra ten rengine beje döndün bulabilirsem tabi

evet bej rengi açık gri krem tonları olmalı ayakkabı

Inanmıyorummm daha dün aldım aynı elbisenin siyahını 😮😮😮😮😮 çok güzel bir model bence çok da yakışmış sana ayrıca Yıldırım Güngör tasarımı bir elbise ☺️☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben ten rengi bir ayakkabı ve dore küpe ve bileklik öneririm kolye ye hiç gerek yok

örnek olarak da bunlar :)

Eklentiler

• $ten-renginde-kalýn-bantlý-yüksek-platformlu-ayakkabý-örneði.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 279
  • $2013-abiye-modasý-150x150.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 615
  • $ciara-amber-heard-kristin-cavaliari-pudra-rengi-topuklu-ayakkabi-modelleri.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 448
Abartılı bi kolye boğabilir biraz, arkadaşın koyduğu takılar renklerle baya uyumlu, gümüş yada altın - dore tonları iyi gider ayakkabı çantada :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…