Yağsız kalıcı akmayan mat doğal beyazlık veren fondoten?

sekerkiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
2.523
35
yağsız kalıcı akmayan doğal duran aynı zamanda beyaz bi ten için önereceğiniz kaliteli bi fondoten öneriniz varmı tvde böyle bi ürün görmüştüm ne kadar etkili bilmiorm önerilerinizi bekliyorm gün boyu kalıcı ama yağsız hafif bi fondoten istiyorm
golden rosenin mat fondoteninini aldım çok güzel hafif sürülüo pudraya gerek kalmıo akmıyo kalıcı diyosn amma bi saat sonra bakıyor o renk gitmiş

Son düzenleme:
canım mac kullanıyorum ben. çok memnunum cildim yağlıya dönük. gayet güzel oluyor ama bulunduğun şehirde mac yoktur muhtemelen. netten yada şehirdışında bir arkadaşından temin edebilirsin

mutlaka iyi markalar kullanılmalı. yıllar önce nasılsa cildim problemsiz diyerek Golden Rose fondöten almış, birkaç hafta sonra yüzümde inanılmaz bir bozulma olunca çöpe atmıştım.
sık kullandıklarım Loreal Accord Parfait, Loreal Visible Lift ve Vichy Dermablend
hepsinden çok memnunum

kalıcı ve yağsız mı peki çok terleyen bi insanım ben 1 saat durmuyo bende

Vichy Dermablend kullanma derim ben ciltte çamur gibi duruyor resmen ve sen çok terleyen bi insansan cildin onu kusar daha kötü görünür.

kızlar aslında yağlı ve aşırı terleyen kimseler için güneş koruyucu lazım yağsız gün boyu kalıcı aynı zamanda renklendirici ebn bulamadım bi türlü bi tane nemlendirici aldım renkli veyağsız 50 ytl onunda rengi koyu biraz ben tam açık istiyorum beyaz olmalı

arkadaslar benım cıldımde yaglı aslında pk fondoten kullanmam ama özel gunlerde kullanmak ıcın varmı önerecegınız bır fondoten ozellıkle yaglı cıltler ıcın

maybelline köpük fondoteni 02 cameo tonu açık kızlar ben çok memnunum hem cildin hava almasını sağlıo hem de pürüzsüz doğal bir görünüm katıo cilde.pudra sürmeye bile gerek yok yağlı ciltler için süper tavsiye ederim.

evet maybelinin köpük fondtenini bende denedim testerini güzeldi pudra gibi sürdüğünde kreme dönüyo

fondötenler akabilir cilt yağlı olduğu için ama transparan bir toz pudrayla sabitleyebilirsin makyajını gün içinde de tekrar edebilirsin :) maybelline köpük fondöten pudralı olduğu için zaten yağlı ciltler için uygun gibi duruyor ama o da gün içinde yenilenmek ister

arkadaşlar her cilt tipine uygun olan olan tek fondoten biliyorum oda max foctor uzun zamandır kullanıyorum herkez cildimi çok beğeniyor hiç fondoten yokmuş gibi doğal duruyor gün boyuda dayanıklı ben max factor 108 den vazçemem mutlaka deneyin:)))) sağlıklı günler

108 i beyaz ten mi gösterio *

bende bi çok ürün denedim.fakat inanrak değil öylesine loreal fondöten aldım.üstelik bir açık bir tonda koyu pudra dahil bi ürün.cildim pırıl pırıl ve yumuşacık oluyo.makyajda mükemmel duruyo..googleye loreal fondöten+2 kat pudra yaz sitelee bi bak istersen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…