yağmur yağınca aklınıza ilk gelen şey?

"Of yaa saçım bozulcakk, sıçan gibi olcam, keşke şemsiyemi çıkarmasaydım çantamdan ne zoru varsa bit kadar şey
Hem bu ayakkabılar su alıyo yaaaaa"

Hep aynı şeyler

Allah'ım noluuur hızlanmasın,şimşek çakmasınn,gök gürültüsü olmasın,olursa da eşim hemen eve gelsinn:18:

Önceden her yağmurda hep bu moddaydım Şimdi geçti sayılır korkum,ama yinede ilk şimşek/gök gürültüsünde yüreğim bi hopp çekiyo

Son düzenleme:
bi sarki vardi
yagmuur yagmuur yagmuu yaggmuuurrr geri verecek buharlasan sevgimiziiiii hep bu aklima gelir:)

Son düzenleme:
buralarda çok fazla yağmur yağmadığı için sanki çok ilginçmiş gibi herkes kişisel iletilerine 'yağmur yağıyor...' gibi cümleler yazarlar

ama mutlu oluyorum yağmur yağdığında... ilk gelen şey acaba sel olur mu çünkü hiç yağmaz yağdımıda iyi yağar :)

ilkin ' eyvah saçlarım kabaracak ' 2. side sevgilimle ilk öpüşmemiz , biz ilk öpüştüğümüzde birden yağmur bastırmıştı

anneannem gelir aklıma.çünkü ne zaman yağmur yağsa yağmurun sesinden tuvaleti gelirmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…