Pudra, Fondöten, Kapatıcılar yağlı cilde uygun fiyatlı fondoten veya pudra : )

busra__07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
290
0
Merhaba öncelikle 19 yaşındayım . Bugüne kadar yüzüme herhangi bir pudra yada fondoten sürmedim.Ama artık makyaj yapma zamanım geldi diye düşünüyorum .Neyse lafı fazla uzatmıyım :) Cildim yağlı ve gözüneklerim oldukça açık buna uygun fiyatı çok abartı olmayan pudra veya fondoten öneriniz var mı ? ?

Merhaba bende 21 yaşımdayım ve oldukça yaglı bil cildim var senin gibi. Ben çoğu pudrayı denedim aralarında en iyi studio fix fiyatı 60 küsür tl ama ben hergün sürmeme rağmen bana 1 yıl yetiyo ondan karlıya geliyo emin ol :) Yüzün çok yaglıysa makyaj yapmadan once yağlı bölgelere hafif diş macun sürüp yayarsan ve daha sonra pudra uygularsan yağlanmayı geciktircektir ve makyajını kalıcılaştırıcaktır canım :) Açtığım konua bir bak istersen

Cildin yaglıysa su bazlı bır fondoten senın ıcın en uygunu olacaktır . Max Factor e bi bak derim cok ucuk degıl fıyatları makul abartmadan kullanıldıgında da uzun zaman yetiyor :)

ben maybelline affinitone fondöteni tavsiye ederim. fiyat olarak çok uygun 15 lira civarı. benim cildim yağlı ama hiç sivilce yapmadı. bir çok pahalı fondötenden daha iyi bence

kapatıcı olarak da güzel çok fazla cilt sorunlarını kapatmaz tabi. benim açımdan renk bütünlüğü önemli. en azından doğal duruyor. 03 rengi benim tenimle tam uyum sağlıyor.

cnm mutlaka su bazlı bir fondöten al clinique, yves saint laurent yada estee lauder kullanabilirsin. benim de cildim çok yağlı estee lauder double wear light kullanıyorum kapatıcılığı fena değil eğer daha iyi kapatıcılığı olsun istiyorsan double wear kullanabilirsin. Fiyatı biraz pahalı 100 tl civarında ama aylarca gidiyor yani

pahalı olmayan ama iyi kapatan ve cildine uygun bir şey istiyorsan kesinlikle lorealin infallible fondetinini öneririm iddalarına göre 16 saat akmayan yapıdaymış..
ben orasında değilim. bu güne kadar içinde güneş koruması olan ne denediysem cildim aşırı yağlı olduğu için gün boyunca hep parıl parıl dolandım ayrıca ben de 17 yaşındayım ve okula gidiyorum okulda makyaj belli olsun istemem ama güzel de görünmek isterim. işte bu fondöten kesinlikle yüzde çok doğal duruyor kapatıcılığı da baya iyi yani akşam olduğu zaman bile yüzüm yağsız ve çok doğal duruyor. kesinlikle öyle maske gibi durmuyor o kadar doğal bir görüntüsü var ki... tek dikkat etmen gereken şey fondöteni güneş batar batmaz çıkartman çünkü içindeki güneş kremi yüzünde sivilce yapabilir. bende hiç sorun yaratmadı -ki aşırı yağlı bir cildim var.-
ay ne çok konuştum.
fiyatı da 50 lira gibi bi şeydi gratisten bakmıştım. ben freeshoptan 12£ ya aldım o yüzden çok mutluyum ama internette 24 lirayada görmüştüm sanki... :44:

uygun fıyatlı bırsey ıstıyorsan kesınlıkle alix avien pudra. hem kalıcı,kapatıcı ve dogal. 25lıra gıbı bıseydı. ayrıca ıcınde parabende yok. paraben bırcok urunde bulunur ve kansere yol acar. alix avien pudrada boyle bır sorun yok

tatlım ben de parabensiz ürünlerden yanayım. acaba alix avienin fondöteni hakkında bi fikrin var mı
:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…