Saç Bakım Ürünleri yaglanma

rihann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2012
4
0
arkadaslar sacimda degisik bir yaglanma var ve banyodan cikinca gene sac dibimdeki yaglanma gecmiyo buna bir cozum varmi iki haftadir boyle ve cok uzuluyorum lutfen yardim edin

arkadaslar sacimda degisik bir yaglanma var ve banyodan cikinca gene sac dibimdeki yaglanma gecmiyo buna bir cozum varmi iki haftadir boyle ve cok uzuluyorum lutfen yardim edin

canım yıkanma sıklığın nedir. birde elma sirkesi dene saçlarına ama yağlanma problemi uzun zamanlı bakım ister öyle mucize bekleme. ayrıca saç kremi kullanıyorsan kullanmayı bırak.

iki gunde bir kere yikaniyorum krem falan kullanmiyorumda saclarimi uzatmak icin badem yag terebantin yagi bemiks evigen ve bepathene ampulu kullaniyorum onlardan dolayi yaglaniyorsa birakmakta istemiyorum saclarim uzasin diye. saclarimi yikadiktan sonra sac diplerim hala yagli oluyo birde yapis yapis oluyo bunun cozumu yokmu 6-7 kere sampuanliyorum gene gecmiyor :/

ay canim elma sirki ise yaradi dustan once surdum ancak bes dakika bekletebildim kokusundan dolayi rahatsiz oldum hemen dusa girdim azicik yaglanma kaldi bir kere daha yapsam gecer heralde sagol canim :) ama keske kokusu kotu olmayan bir yontem olsaydi

kuIIandıgın bakım yagIarından oIabiIir canım, benimde esimin saçIarı çok yagIı baya ürün denedik en son medikaI bi sampuan kuIIandık oda gecirmedi
banyo yapıyo aksama yagIı , duruIanmayan sampuanIar var saça sürüyosun temizIiyo yag kaImıyo simdi bunu kuIIanıyo memnun pahaIıda degiI
Türkiyede varmı biImiyorum ama buIursan onu aI

X