Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yağ Transfer Sistemi İle Göğüs Büyütme

kesh12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
477
4
Cihantimur Ya Transfer Sistemi

arkadaşlar şu üstteki linkte vücutta istenmeyen bir bölgeden yağ alınarak göğüslere uygulanıp büyütülüyormuş.
deneyen oldu mu ? fiyatı nedirr ? kime nasıl yaptırabiliriz ?

:-S yag transferini yapacagima yiyip siserim daha iyi.....
ne garip yontemler cikmaya basladi, gulesim geliyr vallaaa

Nil Burak yaptırmıştı kalçalarından aldırıp göğüslerine.. Bende çok merak ediyorum bu yöntemi..

bu yöntemi bayadır gazetede fln da görüyorm türkiyede de yapılmaya başlanmış. bence çok mantıklı çünkü slikon gibi ybancı bir madde konmuyor vücuda. kendi vücudumuzdaki yağ dokusu başka bir yere konuyor. bu yüzden slikon devri kapancakmış diyorlar bu yöntemle

inşaallah başarılı olur herkesdede.. fiyatları felanda çok uçuk olmaz inşaallah.. banada çok mantıklı geliyor bu..

silikondan daha iyi bir yöntem bir ara duymuştum ama internette çok fazla bilgi yoktu

Yağ dokusu çok narin bir dokudur. Yağ dokusunu zedelemeden almak nerdeyse imkansızdır. Aldığınız yağ dokusunun konduğu doku içinde canlı kalması ise ancak oradaki damarlardan beslenmeye başlaması ile mümkündür. Bunun için çok kalın bir yağ dokusu parçası kullanmazsınız. Çünkü kalın dokunun ortasında kalan kısımdaki yağ hücreleri damarlarla kontakt kuramaz ve ölürler, erir giderler. O zaman aldığınız yağ dokusunu ancak ince tabakalar halinde göğüs içine enjekte ederek vermek gerekir. Bugün bu yapılıyor. Ancak ne yazık ki verilen yağ dokusu büyük ölçüde eriyor. O nedenle istediğiniz büyüklüğe ulaşana kadar tekrar tekrar ameliyat olmanız gerekiyor. En son kongremizde bu konuda yoğun çalışma içinde olan ve yağ dokusu içindeki kök hücrelerle göğsü büyüttüğü çalışmasıyla hepimizin dikkatle dinlediğimiz arkadaşlarımız bize 8-10 seans ameliyattan bahsedince kendimi hastaların yerine koydum. Birkaç ayda bir gidip göğsüme 8-10 defa yağ verdirtip, hayli yüklü bir ödeme yapmayı göze almak için kendimi hiç hazır hissetmedim. O nedenle hastalarıma da henüz bu yöntemi tavsiye etmiyorum. Ve diyorum ki evet yağ ile göğüs büyür; Ama istediğiniz büyüklüğe ulaşamayabilirsiniz ve zorlu bir ameliyatlar serisine katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
bi doktorun makalesinden alıntı arkadaşlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…