Göz Çevresi Bakımı Yağ kirpiklerimi döktü

Filolog89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
1.638
3.762
Arkadaşlar ismini reklam olmasın diye yazmayacağım ama herkesin aklına gelecek, eskiden baharatçı olan bir markadan kaş ve kirpik yağı almıştım. İki aydır kullanıyordum ve çok memnundum. Baya uzamış ve gürleşmişti. Şimdi dökülüyorlar. Özellikke sağ gözümde ki kiprikler baya döküldü, barizleşti. Yağı sürmeyi bıraktım. Başına gelen var mı? Tavsiyeniz var mı?

Arif...lu markası mı bahsettiğiniz ?

Evet. Üç gündür çatır çatır yere düşüyor kirpiklerim. Her gün yağ sürüyordum. Aklıma başka sebep gelmiyor.

Çok geçmiş olsun. Ürün kullanımını kestiniz değil mi ?Kıl köklerinizde iltihaplanma mı başladı ?

Sizinle aynı sorunu yaşayan çok insan varmış. Bir doktora gözüküp ona göre ilerleyebilirsiniz. Diğer mağdurların bulduğu bir çözüm varsa , internette arama yaparak onların deneyimlerine ulaşabilirsiniz.

Şikayet sitesinde kaş ve kirpik dökülmesi şikayetlerini yazan onlarca şikayet sahibi var. Ancak bu mesajlara firma dönüş yapmamış.

Bu aşamada firma adını vererek yaşadığınız sorunu yazın ki , kullanmayı düşünenler de sizin deneyiminizi okusunlar.

Belki düzenli kullanımda alerji yapıyor, belki ürün bozuluyor bilemiyorum. Gözümde ya da cildimde gözle görünür hiçbir şey yok. Kaşınma ve ya kızarma hissetmiyorum. Üç gündür sürmüyorum. Sürmeyeceğim. Kirpik için hangi doktora gidilir ki? Sizce geri uzarlar mı dökülenler?

geçmiş olsun öncelikle bir cildiye dr gidin hemen

Cildiye bölümüne gidin bence. Ben beş altı kez kullandım o ürünü, kullandığım zaman bile kaslarım kirpiklerim dökülüyordu ve az sürmeme rağmen göz-alın çevreme o yağ bulaştığı için pütür pütür bir şeyler oluşmuştu tabi biraktim hemen kullanmayı. Kas yapalım derken göz çıkaracaktık

İnternette 1-2 haftalık kullanım sonrası dökülme yaşayan kullanıcı yorumu da var , 3 aydır çok memnun olduğu için kullanmaya devam edip bir anda kirpik ve kaşlarının döküldüğünü söyleyen de.

Kıl köklerinde kalıcı hasar yoksa uzama gerçekleşir.

Kısmi dökülme olmuş olmalı. Dökülme gözlemlediğiniz noktada; fener ışığı tutarak bakıldığında minik kirpik çıkışı vardır belki , kontrol ettiniz mi ?

İşin ilginç yanı iki aydır sürüyordum, baya verim almıştım. Hiç yakmadı, iritasyom olmadı. Üç gündür kipriğim kaşım dökülüyor. Aklıma yağ geldi.

İnternette psikolojik de olabilir denmiş, bu hafta hep uykusuzdum ve üç farklı iş içim mülakata gittim. Uyurken dişimi de sıkıyorum. Acaba öyle bir şey mi?

İnşallah olulan ufak boşluklara kirpik geri gelir.

Minik kökler görüyorum.

Size resmini yükleyeyim, korkup makyaj yapmamıştım, uykusuzm kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle üst mesajdaki resmime bakarsanız maviyle altını çizdiğim yerde dökülme oldu.

Kaş ve kirpiklerinizde daha önce de boşluk vardı belki ama siz şu an çok dikkat ettiğiniz için daha çok gözünüze batıyor olabilir + kaş ve kirpiklerimiz de dönemsel olarak kendini yeniler saçımız gibi, dönemel olabilir stres yapmayın. Göz çevrenizde bir lezyon, yanma, batma yoksa doktor ne yapar bilemiyorum ama yine de hekime görünün içiniz rahat etsin.

Minik kökler görüyorum.

Size resmini yükleyeyim, korkup makyaj yapmamıştım, uykusuzm kusura bakmayın.

Evet , minik kökler görünüyor. Ürünü kullanmayı bırakın , kesinlikle devam etmeyin.

Sorunun psikolojik olduğunu sanmıyorum açıkçası. Konunuzu görünce yaptığım yüzeysel aramada dahi onlarca dökülme şikayeti gördüm.

3-4 aydır çok memnun olduğu için kullanmaya devam ederken bir anda dökülme sorunu yaşayan da var çünkü.

Sorun ürün içeriğine mi dayanıyor , bilmiyorum.

Oooyy döküldü deyince çok daha vahim durumda sanmıştım, çok üzülmüştüm. Allahtan kötü görünmüyor. Şükür.
Bence hemen bırakın yağı, ben de yorumlarında böyle şeyler okumuştum çoğu kişi yazmıştı.

Çok şükür gözlerimde bir sıkıntı göremiyorum, otuz iki senedir nasıl görünüyorlarsa öyleler. Gerçekten abartmıyorum, yastıkta kirpik, yüzümü yıkıyorum havluda kirpik… Sanırım üç günde 15 tane döküldü. Güzel yorumunuz için teşekkürler.

Bir ben mi okumamışım, her yerde reklamı dönüyor çok iyi diye. Salak kafam… Benim çukur, göz kaş mesafes olmayan, normalde karşıya baksamda gözümün akı gözüken, aşağı bakan; anlamsız büyük gözlerim var. Bari kirpiklerim güzel olsun gözlerim güzelleşir diye düşünmüştüm. Bei daha sürmem.

Akşam çöpe atacağım ürünü. Her yerde yok satıyor diye almıştım. Reklamları yapılıyordu. Herşey yalanmış

Akşam çöpe atacağım ürünü. Her yerde yok satıyor diye almıştım. Reklamları yapılıyordu. Herşey yalanmış

Konunuzu ürünün tam adını ve şikayetinizi yazarak güncelleyin. Ayrıca şikayet sitesine de yazın.

Gerçek kullanıcı deneyiminizi herkes okusun.

Tekrar çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…