Yağ kilo aldırır mı ben niye kilo alıyorum?

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
553
-1
23
Kaynanam tereyağı kaynatıp içerisine buğday gibi bir şey koydu ve kaynattı bir iki saat kadar sonra soğuduktan sonra kavanozalara koydu her yemeğe iki yemek üç yemek kaşığı kadar koyuyor bir ay bir ay yok yaklaşık 3 kilo aldım ben ondan şüpheleniyorum bazılar kilo aldırmaz diyor ama yağ işte nasıl aldırmasın kendisi de alıyor söylüyor bunu kilo aldım diye
Eşim güçlensin diye koyur olan bize oluyor aslında bana hamiliyim şu an fazla kilo da almama 65 kiloyum hani su içmekle kilo alanlar varya işte o benim

her yemeğe neden buğday koyuyorsunuz ki?
fazla yağ tabi ki kilo aldırır ayrıca.
indir.jpeg

Böyle eritilmiş tereyağı

Bana pişitirmiyor eşimle kavga ettim en sonunda sırf bu yüzden
nasıl yani beraber mi yasiyorsunuz? yoksa kendi evin olmana ragmen mi yapmiyorsun?
beraber yasiyorsaniz "diyete girdim" diyin kendinize ayri tabaj hazirlayin. yazin guzel sebzeleri bitmeden bol bol salata,turlu falan yapin tavuk haslayin yiyin. bırakın ana ogul ne yerlerse yesinler

Sade yağ denir buna. Tereyağdan daha sağlıklıdır.

Yağ tabi ki kilo aldırır. Fazladan kalori. Eğer eşinizin extradan beslenmesi gerekiyorsa onun yemeği ayrı pişsin. Mesela ben çocukların yemeklerini ayrı yapıp onlarınkini daha besleyici yapıyorum.

Buğday koymak ne demek onu anlamadım ama.

Sade yağ denir buna. Tereyağdan daha sağlıklıdır.

Yağ tabi ki kilo aldırır. Fazladan kalori. Eğer eşinizin extradan beslenmesi gerekiyorsa onun yemeği ayrı pişsin. Mesela ben çocukların yemeklerini ayrı yapıp onlarınkini daha besleyici yapıyorum.

Buğday koymak ne demek onu anlamadım ama.
Bilmiyorum öyle yapıyor ben hiç sevmem yağ yemeklerde ben zeytin yağı seviyorum

nasıl yani beraber mi yasiyorsunuz? yoksa kendi evin olmana ragmen mi yapmiyorsun?
beraber yasiyorsaniz "diyete girdim" diyin kendinize ayri tabaj hazirlayin. yazin guzel sebzeleri bitmeden bol bol salata,turlu falan yapin tavuk haslayin yiyin. bırakın ana ogul ne yerlerse yesinler
Beraber yaşıyoruz Kendi evim her ay her iki ay da bir bir çocuğunda kalıyor

insallah cok çocuğu vardir da sira az geliyordur🤣🤣
bosver o zaman yapsin yemeğini. ne guzel iste ugrasmazsin. kendine ayri yap, tek kişilik yemek ugrastirmaz da zaten kucuk tencerede yaparsin hemen hem kilo verirsin
İnşallah hamiliyim birde ben daha ilk ayı son aya kadar yerinden kalkamam dizlerime vuruyor direk çünkü beş tane çocuğu var güzel de canımı sıkıyor kendi evimde yemek işi onda geldi geleli sadece üç defa yemek yaptım bir ay oldu geleli ve ve. Yaptım zaman kendisi başka bir yemek yapıyor yaptığımı yemiyor eşim yediği zaman kıskanıyor karının yemeğe güzel olur tabi diyor

X