yağ-kas oranı yardım...

Bbhomemaker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2015
29
9
31
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var

Vücut yağ oranımı biraz düşürmek istiyorum şu anda %23 gözüküyo eğer bir yanlışlığım yoksa bu yüzden haftada 3-4 defa 50 dakikalık tempolu yürüyüşler yapıyorum ve ek olarak pilatese başladım ancak çevreden arkadaşlarım ilk olarak tamamen yağlarımı eritmeden pilates yaparsam alttaki kaslarımın çalışıcağını ama yağlarda bi değişiklik olmayacağını hatta dahada şişme ihtimalim olduğunu söylediler.Buda beni baya korkuttu açıkcası.Fazla kilom yok ama anoreksik derecesinde zayıf olduğum günlerimde bile göbek problemim vardı.

Gerçekten söyledikleri gibi bir olay mümkün müdür??:KK42:

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var

Vücut yağ oranımı biraz düşürmek istiyorum şu anda %23 gözüküyo eğer bir yanlışlığım yoksa bu yüzden haftada 3-4 defa 50 dakikalık tempolu yürüyüşler yapıyorum ve ek olarak pilatese başladım ancak çevreden arkadaşlarım ilk olarak tamamen yağlarımı eritmeden pilates yaparsam alttaki kaslarımın çalışıcağını ama yağlarda bi değişiklik olmayacağını hatta dahada şişme ihtimalim olduğunu söylediler.Buda beni baya korkuttu açıkcası.Fazla kilom yok ama anoreksik derecesinde zayıf olduğum günlerimde bile göbek problemim vardı.

Gerçekten söyledikleri gibi bir olay mümkün müdür??:KK42:
yaş kaç acaba ? aslında vuducunuzda ki yağ oranı normal seviye de ancak yaşınızı da öğrenirsem daha iyi yarcımcı olabilirim

Alttan kaslar gelisse de ki platesle zaten oyle buyuk kutle elde edemezsin.diyet ve yuruyus yaptikca yaglarin gidip, kas kazanicaksin. Sarkmicaksin. yap platesini ama onemli olan diyetin. Yag orani 18 civarlarinda gayet fit olursun.

X