Yaa sinir oldum!

elde olmadan deliriyo insan işte böyle insanlarla uğraşırken kardelenciğim..
a.skatılıyorum sana,

kime ne sokaktaki bikaç canın karnının doymasından be adam dimi yoksa..:eek:klava:

Ben böyle insanların rahatsız falan olduğunu sanmıyorum..Bi lokma hayvanın nesinden rahatsız oluyosun..Maksat kötülük olsun..Kalpleri kötü bu insanların..alsanaalsanasmileBöylesine diyceksinki bende senin varlığından rahatsız oluyorum kardeşim bi şey diyomuyum sende demealsanaalsanasmile

mafoldumbensokakta yaşamak için mücadele veren,
tekmelere,bazı çocukların taşlamalarına maruz kalan,
önlerinden yiyecekleri alınan,
ama yine de,okşanmak için insanların ayaklarına gidip sürtünen; içlerinde kötülüğün bir gramını bile barındırmayan birer melek hepsi, sokaktaki canlarımızın..

içlerinde kötülük barındıran bu kadar insan varken,onların yaşam mücadelesi doğa koşullarından ziyade,bu tür ''insan''larla mücadeleyle sürüp gidiyo bir de..

Sevmedikleri gibi sevenede karışmıyolar mı sinirimden çatlıyorumkötükedihüso

canlarım...eden bulur..biz iyiniyetimizden vazgeçicekte değiliz elbette..meg canım başlarında durabilirm miniklerimiz karnını doyurana kadar .benim şirketim işlerim kısmen rahat..ve patronumda insan gibi bir insan hoşgörülü..zaman kaybı olarak görmiycektir..

canlarım...eden bulur..biz iyiniyetimizden vazgeçicekte değiliz elbette..meg canım başlarında durabilirm miniklerimiz karnını doyurana kadar .benim şirketim işlerim kısmen rahat..ve patronumda insan gibi bir insan hoşgörülü..zaman kaybı olarak görmiycektir..

harikasın canımm benimopuyorumnanaktan

canlarıım şimdi pisiciklerimin karnını doyurduumm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan zilloşum öncülük yaptı baktım bitane daha bitane daha derken 4 oldular opuyorumnanaktan yandakinden şimdilik ses seda yok bakalım....ya ne güzel bişey yaa insan nasıl mutlu oluyo..bişeyler yapabilmek çok güzel kaydirigubbakcemile2

canlarıım şimdi pisiciklerimin karnını doyurduumm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan zilloşum öncülük yaptı baktım bitane daha bitane daha derken 4 oldular opuyorumnanaktan yandakinden şimdilik ses seda yok bakalım....ya ne güzel bişey yaa insan nasıl mutlu oluyo..bişeyler yapabilmek çok güzel kaydirigubbakcemile2

sen bitanesinn,biliyosun dimi canımm arkadaşımmmopuyorumnanaktan

Ben de şimdi karınlarını doyurdum bi de hepsini sevdim mıncıkladım:lepi:

sen bitanesinn,biliyosun dimi canımm arkadaşımmmopuyorumnanaktan

canım arakadaşım...sen ve tüm hayvan severler..bak ben birşey yapıyosam bu mutluluğu sende yaşıyosun..diğerleride yaşıyo..sen yapıyosan bende bu mutluluğu yaşıyorum..
Allaha şükürki bizim böyle güzel yüreklerimiz var..biz bu güzel sevgiyi yaşıyoruz ne mutlu bizeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım arakadaşım...sen ve tüm hayvan severler..bak ben birşey yapıyosam bu mutluluğu sende yaşıyosun..diğerleride yaşıyo..sen yapıyosan bende bu mutluluğu yaşıyorum..
Allaha şükürki bizim böyle güzel yüreklerimiz var..biz bu güzel sevgiyi yaşıyoruz ne mutlu bizeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Aynen katılıyorum. Bu sevgiyi bilmeyen anlamıyanlara da acıyorum.
O masumların kime ne zararı var da istemiyorlar. Bakana da düşman oluyorlar.
Ben de bütün hayvanları seviyorum diyebiliyorum da böyle sevgisizlerin yüzünden bütün insanları seviyorum diyemiyorum.:1no2:
Böyle sevecenlikleri okudukça duydukça insanlık ölmemiş diyorum.
İyi ki varsınız hepiniz.kaydirigubbakcemile5

Canım vaLLa ben doymuş gibi oLdum. Ben de güdüzleri farklı bir taktik geliştirdim. Elime mama kaplarını alıyorum, kedimcimlerim de peşimde, çöp varillerinin oraya gidiyoruz. Mama kaplarını koyuyorum. Onlar yiyor. 15 dakika sonra da gidiyorum, boş kapları çöpe atıyorum.
Komşular da görüyorlar, güLümsüyorlar. Oh oLsun, bakalım ne bahane bulacaklar? Çöpün oraya haliyle hayvan geLiyor. Orada yemek vermeme bir şey diyemezler. E yemek kaplarını da çöpe attığım için çevreyi de kirletmiyorum. Daha ne ?!
Ama tabii geceleri yine kapımın önünde verip sabaha kapları kaldırıyorum.

Sizin gibileri gördükçe yalnız değilim diyorum, kafayı kedi köpekle bozmuşsun diyenlere, sizin varlığınızı arkama alarak kocaman gülümsüyorum. dedikleriyle kalıyorlar :)

Canım vaLLa ben doymuş gibi oLdum. Ben de güdüzleri farklı bir taktik geliştirdim. Elime mama kaplarını alıyorum, kedimcimlerim de peşimde, çöp varillerinin oraya gidiyoruz. Mama kaplarını koyuyorum. Onlar yiyor. 15 dakika sonra da gidiyorum, boş kapları çöpe atıyorum.
Komşular da görüyorlar, güLümsüyorlar. Oh oLsun, bakalım ne bahane bulacaklar? Çöpün oraya haliyle hayvan geLiyor. Orada yemek vermeme bir şey diyemezler. E yemek kaplarını da çöpe attığım için çevreyi de kirletmiyorum. Daha ne ?!
Ama tabii geceleri yine kapımın önünde verip sabaha kapları kaldırıyorum.

Sizin gibileri gördükçe yalnız değilim diyorum, kafayı kedi köpekle bozmuşsun diyenlere, sizin varlığınızı arkama alarak kocaman gülümsüyorum. dedikleriyle kalıyorlar :)

Hiç kulağıma gelmedi ama kesin benim içinde böyle diyolardır kedi köpekle bozmuş diye aman çok da tın yani:dilcikar:

Hiç kulağıma gelmedi ama kesin benim içinde böyle diyolardır kedi köpekle bozmuş diye aman çok da tın yani:dilcikar:

Canım yaa valla şimdi sinirliyim yine, uf ! Gözlerim dolu dolu. Kapımın önünde baktığım sokak köpeği var, yaklaşık 6 yıldır bakıyoruz komşunun oğluyla. Evin önü de müsait. Biraz önce karnını doyurdum, seviyoruz komşunun oğluyla. Oğlanın annesi çıktı kapıya, ah kızım kızım kafayı cıynaklarla bozmuşsun dedi. Kocası bağırdı da girdi içeri. Oğlu da sinirlendi, büyük insanlarız sonuçta. Laf söylemek için çıkıyorlar, batıyor batıyor. Bu arada cıynak neyse ! Hayır söyleyen de aklı başında bir kadın. Cahil olsa daha ılımlı yaklaşırdı eminim. Ay onlar için hayatta daha önemli şeyler var tabii, hayvan ne ki !!
Nasıl rahatlayacağım ya, şu baktığım can olmasa şuradan tayin isteip gidecğim, uf !!

Canım yaa valla şimdi sinirliyim yine, uf ! Gözlerim dolu dolu. Kapımın önünde baktığım sokak köpeği var, yaklaşık 6 yıldır bakıyoruz komşunun oğluyla. Evin önü de müsait. Biraz önce karnını doyurdum, seviyoruz komşunun oğluyla. Oğlanın annesi çıktı kapıya, ah kızım kızım kafayı cıynaklarla bozmuşsun dedi. Kocası bağırdı da girdi içeri. Oğlu da sinirlendi, büyük insanlarız sonuçta. Laf söylemek için çıkıyorlar, batıyor batıyor. Bu arada cıynak neyse ! Hayır söyleyen de aklı başında bir kadın. Cahil olsa daha ılımlı yaklaşırdı eminim. Ay onlar için hayatta daha önemli şeyler var tabii, hayvan ne ki !!
Nasıl rahatlayacağım ya, şu baktığım can olmasa şuradan tayin isteip gidecğim, uf !!

Cıynakta neymiş be allah allah ilk defa duyuyorum..akannehirMuhatap olma canım boşver..Aklım sıra aşağılıyo heralde aşağılık şey:1closedeyes:

Cıynakta neymiş be allah allah ilk defa duyuyorum..akannehirMuhatap olma canım boşver..Aklım sıra aşağılıyo heralde aşağılık şey:1closedeyes:

Haklısın Kardelen, takmayım. Laf söyletmeden şu kadar yıl yaşadık beraber, az daha sabredeyim. Valla iyi ki sizler varsınız, yoksa bir başıma hissediyorum kendimi bu sevgiden yoksunların arasında..

bu tur ınsanların yureklerı taslasmıs kesin....
ne amacla bu sekılde dawranırlar anlam weremıyorum .....
kopıse bı parca ekmek wersen pesınden gelır senı sahıplenır korur...
kedıcıge bı parca ekmek wersen hemen surtunur mırıldanmaya baslar sewgısını gosterır...
hey yarabbım yha....
sen su ınsan ogluna akıl fıkır wer......

bu tur ınsanların yureklerı taslasmıs kesin....
ne amacla bu sekılde dawranırlar anlam weremıyorum .....
kopıse bı parca ekmek wersen pesınden gelır senı sahıplenır korur...
kedıcıge bı parca ekmek wersen hemen surtunur mırıldanmaya baslar sewgısını gosterır...
hey yarabbım yha....
sen su ınsan ogluna akıl fıkır wer......

Sorma Canım, bizim şu uğraşlarımız onlara o kadar boş geliyor ki, deli oluyorum. Kaç saat oldu hala sinirim geçmedi. Elbet bir gün daha iyi bir dünya olacak onlar için, yani inşallah. İyi dileklerle uyumak istiyorum..

X