Ya safi

cok sukur bugun dualariniz sayesinde beyninde virus oldugu bulunca menenjit dediler omurilik sivisindan anlamislar bunu
iki gundur sizliyor aci cekiyor diye uyutup ilac tedavisine basladilar kalbinde su kalmamaya baslamis su vermisler ve dedigi sey risk cok ama ne bekliyor bilemeyiz Belkide hic bisey olmadan uyanacak
Viral menenjit, virüs tipi belli mi? Bebekler ve çocuklar çok güçlü oluyorlar, tedavilere çok kolay cevap veriyorlar. İyileşecek inşalalh.

Kizlar ya oglen cok kotuydum burayi actim ciktim ama hep iyi dostlar biriktirmisim ki arkamdan hepiniz toparlamissiniz topigi rabbim ne muradiniz varsa versin 🥲♥️ya tek tek sizlère tesekkur ederim ne dilegîniz varsa versin 🥲♥️♥️
zor gunumde bile Mutlu ediyorsunuz beni rabbim hepinizi cennetine koysun

minigim iki gundur agri cekti nerde ne oldugunu bulamadilar baska hastaneye kaldirdilar morfine kadar denediler ama yok gecmedi agrilari iki gundur mahvolduk
cok sukur bugun dualariniz sayesinde beyninde virus oldugu bulunca menenjit dediler omurilik sivisindan anlamislar bunu
iki gundur sizliyor aci cekiyor diye uyutup ilac tedavisine basladilar kalbinde su kalmamaya baslamis su vermisler ve dedigi sey risk cok ama ne bekliyor bilemeyiz Belkide hic bisey olmadan uyanacak
belki uc saatte belki Bir haftay ilac ne zaman ise yararsa
bir yanim mutlu acisini buldular dindirdiler ama diger yanim kivraniyor onsuz hayirllisiyla atlatiriz insallah ♥️🥲
yani ne kadar cok tesrkkur etsem az gelir hepinize cok cok tesekkur ederim 💜
erken dogum yapyigimm icin daha bugun 37. Haftadaydim normalde bugun 🥲
Canım Mervem benim 🥺🥺🥺
Edilen dualar boşa değil kuzummmmmmmm 🤲🏻
Rabbim şifa versin Meyra kuzumuza 🤲🏻
Biz kocaman aileyiz burda, her zaman yanındayız 💜💜💜
Yeter ki sen iyi ol, güçlü dur çünkü onların sana çok ihtiyacı var 🥲🥲
Güzel annem 💜
Senin gözyaşlarına kurban olurum..
Sıkma canını, herşey çok güzel olacak, bebeklerle çok yakında iyileşip hastaneden çıkacaksınız..
Onlar çok güçlü bebekler çünkü 🥲🥲
Az daha sabır Magnimmmmm 🥺
Ettiğin dualara çokça Aminnn kuzum 🤲🏻
Rabbim senden de razı olsun 🤲🏻
Çekilen esmaların yüzü suyu hürmetine şifa versin Rabbim 🤲🏻🤲🏻🥰🤲🏻
Aminnnnnnn...

Eyüp Nebi'nin Kur'an'daki duasını öneririm. Tabii ki biz de yapalım.

Kur'an Enbiya suresi 83. ayet وَاَيُّوبَ اِذْ نَادٰى رَبَّهُٓ اَنّ۪ي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَاَنْتَ اَرْحَمُ الرَّاحِم۪ينَۚ

Türkçesi: Eyyub Rabbine dua etti "Zor bir hastalığa tutuldum (Beni yedi bitirdi.). Sen merhametlilerin en merhametlisisin.

Kur'an Enbiya suresi 84. ayet فَاسْتَجَبْنَا لَهُ فَكَشَفْنَا مَا بِه۪ مِنْ ضُرٍّ

Türkçesi: Onun duasını kabul ettik ve hastalığını giderdik.

Şafi
(İyileştirici) ismini ve Ente erhamür rahimiyn (Sen merhametlilerin en merhametlisisin) çok kez zikredelim.

Bu Kur'an duasını Türkçe olarak okumanız önerisiyle. Geçmiş olsun. Bebeğiniz için ben de dua edeceğim.
Çook sağoll canım benim gerekirse bir turda bu duaya döneriz. Allah razı olsunn💕

Canımm kızlar ismi azam duası okuyoruz Meyramıza bir tane alırsanız çok mutlu oluruz💜

Kizlar ya oglen cok kotuydum burayi actim ciktim ama hep iyi dostlar biriktirmisim ki arkamdan hepiniz toparlamissiniz topigi rabbim ne muradiniz varsa versin 🥲♥️ya tek tek sizlère tesekkur ederim ne dilegîniz varsa versin 🥲♥️♥️
zor gunumde bile Mutlu ediyorsunuz beni rabbim hepinizi cennetine koysun

minigim iki gundur agri cekti nerde ne oldugunu bulamadilar baska hastaneye kaldirdilar morfine kadar denediler ama yok gecmedi agrilari iki gundur mahvolduk
belki uc saatte belki Bir haftay ilac ne zaman ise yararsa
bir yanim mutlu acisini buldular dindirdiler ama diger yanim kivraniyor onsuz hayirllisiyla atlatiriz insallah ♥️🥲
yani ne kadar cok tesrkkur etsem az gelir hepinize cok cok tesekkur ederim 💜
erken dogum yapyigimm icin daha bugun 37. Haftadaydim normalde bugun 🥲
Canımm her zaman dualarimdasin, Allah'ım melegini sana bağışlasın 🤲❤️ hiç bir anneye evlat acısı vermesin.
Rabbim büyüktür umut kesilmez, sen dik dur dua et bizde her zaman yanindayiz.
Allah'ım acil şifalar versin inşallahh 🤲🤲❤️

Hepimiz tek yürek olduk vallahi magnimmmm sen ve bebeklerin çok güçlü siz neleri aştınızda bugünlere geldinizz çok şükür ki şimdi neden böyle olduğunu öğrendik sıra şifa bulmasında yavrum inşAllah iyi olacakk toparlayacak
bugünlere şükür Yarab geçti diyecez
Sen iyi ol miniklerin sana ihtiyacı var her zaman da elimizden geldiğince yanındayız güzel annem❤️❤️❤️
Allah hepinizden razi olsun oyle caresizdimki sayenizde icim ferahliyor tinnim Birde ordan benim icin ugrasip topik aciyorsun lnamla sana ne desem nasil tesekkur etsem bilmiyorum 💓ayaginiza tas degmesin
Eyüp Nebi'nin Kur'an'daki duasını öneririm. Tabii ki biz de yapalım.

Kur'an Enbiya suresi 83. ayet وَاَيُّوبَ اِذْ نَادٰى رَبَّهُٓ اَنّ۪ي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَاَنْتَ اَرْحَمُ الرَّاحِم۪ينَۚ

Türkçesi: Eyyub Rabbine dua etti "Zor bir hastalığa tutuldum (Beni yedi bitirdi.). Sen merhametlilerin en merhametlisisin.

Kur'an Enbiya suresi 84. ayet فَاسْتَجَبْنَا لَهُ فَكَشَفْنَا مَا بِه۪ مِنْ ضُرٍّ

Türkçesi: Onun duasını kabul ettik ve hastalığını giderdik.

Şafi
(İyileştirici) ismini ve Ente erhamür rahimiyn (Sen merhametlilerin en merhametlisisin) çok kez zikredelim.

Bu Kur'an duasını Türkçe olarak okumanız önerisiyle. Geçmiş olsun. Bebeğiniz için ben de dua edeceğim.
Kuzum okuyum cok tesekkur ederim butun ettigimiz dualar kabul olur insallah
Viral menenjit, virüs tipi belli mi? Bebekler ve çocuklar çok güçlü oluyorlar, tedavilere çok kolay cevap veriyorlar. İyileşecek inşalalh.
evet viralmis hayir virus tipini bulamiyorlar hala insallah kac gundur antibiyotik kullana kullana damarlari hasar gormus damar yolu acmislar 🥹napcaklae hic bilmiyorum daha
Canım Mervem benim 🥺🥺🥺
Edilen dualar boşa değil kuzummmmmmmm 🤲🏻
Rabbim şifa versin Meyra kuzumuza 🤲🏻
Biz kocaman aileyiz burda, her zaman yanındayız 💜💜💜
Yeter ki sen iyi ol, güçlü dur çünkü onların sana çok ihtiyacı var 🥲🥲
Güzel annem 💜
Senin gözyaşlarına kurban olurum..
Sıkma canını, herşey çok güzel olacak, bebeklerle çok yakında iyileşip hastaneden çıkacaksınız..
Onlar çok güçlü bebekler çünkü 🥲🥲
Az daha sabır Magnimmmmm 🥺
Ettiğin dualara çokça Aminnn kuzum 🤲🏻
Rabbim senden de razı olsun 🤲🏻
Çekilen esmaların yüzü suyu hürmetine şifa versin Rabbim 🤲🏻🤲🏻🥰🤲🏻
Aminnnnnnn...
Guzel selisim cok tesekkur ederim rabbim gonlunuze en hayirlisini guzelini versin insallah 🥰
Ayy insallah bu kadar dua esma bosuna degil insallah da kabul olur selisim gonlumdeki yerinize anlatamam ♥️🥲♥️♥️
İçimize su serpiliyor 🤲🏻😍 Bugün belli oldu viral menenjit demişti.Mesajı görünce nasıl sevinecek🥰
Insallah da kolay atlatir Valla bu umut oluyor bana ayni dedigin gibi tinnim ♥️💜
Ancak girebiliyorum, Esma’ya yetişemedim ama tüm kalbimle duâların sizinle , inşallah en kısa sürede güzel haberlerini de alalım.
Allah razi olsun dualarin yeter ♥️♥️

Canımm kızlar ismi azam duası okuyoruz Meyramıza bir tane alırsanız çok mutlu oluruz💜

Canımm her zaman dualarimdasin, Allah'ım melegini sana bağışlasın 🤲❤️ hiç bir anneye evlat acısı vermesin.
Rabbim büyüktür umut kesilmez, sen dik dur dua et bizde her zaman yanindayiz.
Allah'ım acil şifalar versin inşallahh 🤲🤲❤️
papatyam cok tesekkur ederim rabbim gonlune en guzelini versin insallah iyi olur Kuzum ♥️♥️🥲

Allah hepinizden razi olsun oyle caresizdimki sayenizde icim ferahliyor tinnim Birde ordan benim icin ugrasip topik aciyorsun lnamla sana ne desem nasil tesekkur etsem bilmiyorum 💓ayaginiza tas degmesin

Kuzum okuyum cok tesekkur ederim butun ettigimiz dualar kabul olur insallah

evet viralmis hayir virus tipini bulamiyorlar hala insallah kac gundur antibiyotik kullana kullana damarlari hasar gormus damar yolu acmislar 🥹napcaklae hic bilmiyorum daha

Guzel selisim cok tesekkur ederim rabbim gonlunuze en hayirlisini guzelini versin insallah 🥰
Ayy insallah bu kadar dua esma bosuna degil insallah da kabul olur selisim gonlumdeki yerinize anlatamam ♥️🥲♥️♥️

Insallah da kolay atlatir Valla bu umut oluyor bana ayni dedigin gibi tinnim ♥️💜

Allah razi olsun dualarin yeter ♥️♥️

papatyam cok tesekkur ederim rabbim gonlune en guzelini versin insallah iyi olur Kuzum ♥️♥️🥲
Canım magnim çok üzgünüm, rabbim acil şifalar versin inşallah küçük kuzumuza 🤲 bebekler çok güçlü atlatacak inş canimin içi, rabbim melekleri korur 🤲💜 dualarımız sizinle rabbim kavuşmayı nasip etsin inşallah canım kuzum🤲💜🍒😘

Canım magnim çok üzgünüm, rabbim acil şifalar versin inşallah küçük kuzumuza 🤲 bebekler çok güçlü atlatacak inş canimin içi, rabbim melekleri korur 🤲💜 dualarımız sizinle rabbim kavuşmayı nasip etsin inşallah canım kuzum🤲💜🍒😘
guzel kirazim ♥️Amin insallah dedigin gibi olur atlatir hala bekliyorum guzel bir haber icin
Cok geçmiş olsun 5000 de ben aldım.
Allah razi olsun cok cok tesekkur ederim ♥️🥲

X