Ya safi

Herkesten Rabbim razı olsunnn.Allahım magnişimin bebeğine Yıldız arkadaşımın bebeğine Ya Şafi ismiyle şifa versiin.Linoşumun annesine bütün hastalara derman versin🤲🏻🤲🏻🤲🏻💕💕

Güzel haberlerini almayı bizlere nasip etsiin.Ağzınıza yüreğinize sağlık duamız tamamlandı güzel hanımlar 🌺❤️

Kizlar bu konuyu acarken utanarak aciyorum ama benim sizden baska kimsem yok dua isteyecek
melegim cok kotu durumda kalbinde su kalmamis su verecekler
ve enfeksiyon nerde bulamiyorlar bile Morfin veriyorlar o bile fayda etmiyor napcami bilmiyorum kadin bugun daha kotu durumu diyor nolur yardim edin bana 🥲
70 bin safi okuyalim kuzuma dualariniza ihtiyacim var

MssPARE MssPARE
Lna16 Lna16
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
@penyez83
1000 alayım canım rabbim şifa versin tez vakitte iyileşsin 😔💖

Herkesten Rabbim razı olsunnn.Allahım magnişimin bebeğine Yıldız arkadaşımın bebeğine Ya Şafi ismiyle şifa versiin.Linoşumun annesine bütün hastalara derman versin🤲🏻🤲🏻🤲🏻💕💕

Güzel haberlerini almayı bizlere nasip etsiin.Ağzınıza yüreğinize sağlık duamız tamamlandı güzel hanımlar 🌺❤️
Amin amin amin 🤲
Magnifiaque Magnifiaque canım rabbim tez zamanda acil şifalar versin inşallah 🤲

Kizlar bu konuyu acarken utanarak aciyorum ama benim sizden baska kimsem yok dua isteyecek
ve enfeksiyon nerde bulamiyorlar bile Morfin veriyorlar o bile fayda etmiyor napcami bilmiyorum kadin bugun daha kotu durumu diyor nolur yardim edin bana 🥲

MssPARE MssPARE
Lna16 Lna16
@penyez83
Kuzum kızlar yazmış hemen geldim sana bakmaya Rabbim bebeğine güç versin inşallah sağ salim atlatın🤲🏻

MssPARE MssPARE
Lna16 Lna16
@penyez83
Canım sen doğum mu yaptın?Kaçırdım galiba

X