Ya Şafi İsmiyle Dedeme Şifa

ilginchakkatenn

Hazelin
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
485
195
Dedem yoğunbakımdan geçen hafta servise alınmıştı, makineye bağlı şuan 3 gün önce 3 kez nöbet geçirdi ve şuan durumu kritik.Doktorlar, yaşatmaya çalışıyoruz yaşı da var zaten diyor.Nolur yine dualarınızı esirgemeyin bizden, yer gök dua ile 🤲 Çok dua çok şey değiştirir biliyorum.Allahım hepimizin gönlüne göre versin dualarımızı kabul etsin, dedemin adı Yüksel 🧿 🙏

Canim fetih suresi okudum dedene de dua ettim insallah rabbim ýükünu hafifletsin..
Eger eceli takdir etmisse Rabbim yüklerinden kurtularak hakkinda hayirli sekilde insallah hayati devam eder.Rabbim ne derse o olur.
Benm babanemde yogun bakima kalktiginda cikamadi.. :KK43:

Son düzenleme:
Canim fetih suresi okudum dedene de dua ettim insallah rabbim ýükünu hafifletsin..
Eger eceli takdir etmisse Rabbim yüklerinden kurtularak hakkinda hayirli sekilde insallah hayati devam eder.Rabbim ne derse o olur.
Başın sağolsun Allah sizlere uzun sağlıklı ömürler versin inşallah 🙏 benim dedem de iyileşsin biliyorum cok yoruldu ama güclü o biz neleri yendik onunlaa

• Üzgünüm
Reactions: H M
Allah kabul etsin demeyi unutmuşum 😢

X