ya rahim filmi bukadar korkunç mu?

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
ya kızlar yalvarırım birkaç mesaj okudum rahim filmiyle ilgili korkudan ölecem.birkaç gün sonra ben de çektirecem çünkü.yalvarırım hiç okadar da zor değil benim canım yanmadı diyen yok mu yaaaaaaaa?

ben röntgen teknisyeniyim.bizim muayehanede belirli zamanlarda rahim flimi cekeriz...sen korkma bazen abartıyorlar...öle insanın çok canı yanmıyo..zaten en fazla 10 dakika içinde flim çekilip bitiyo.ayrıca şunuda söleyeyim bende 2 sefer rahim flimi çektirmek zorunda kaldım...ben rahim flimin faydasınıda gördüm.verilen ilaç rahime fayda etti ve ilk ayımda hamile kaldım.hiç korkma arkadaşım.güçlü ol ve bebegini kucagına almanın hayalini kur.o seni güçlü ve korkusuz yapacaktır sevgilerimle...

varr benim canım hiiiççç yanmadı .............. demek isterdim ama malesef yandı ama dedikleri kadarda abartılı bişey değil adet sancısından biraz yani biraz fazla ama iyi yönü çok kısa sürüyo kendini serbest bırak doktorun naptığına bakma bitti gitti azıcık cıs yani geçmiş olsun inşallah tüplerin açıktır

güzel arkadaşım sen hala çektirmedin mi filmi :eek:klava:
adet sancına katlanabiliyon mu? evetse işte o kadar
ama sana tavsiyem filme gitmeden yarım saat öncesinden ağrı kesici al, majezikde olabilir
bu filmden korkacaksan doğumu nasıl yapıcan canım?
biz kadınlar kadar cesaretli, sabırlı ve güçlü varlıklar yoktur herhal
bizim yerimizde erkekler olsa bunların hiç birini yapmaz gidip evlatlık alırdı valla

alttan muayene edilir gibi oluyor sadece ilaç enjekte edilirken adet sancısı başlıyor
ee oda normal artık, sancının olması tüplerin açık olduğunu gösteriyor
heeç korkma tamam mı canım
inşallah seninde tüpler açıktır yerimseniben

güzel arkadaşım sen hala çektirmedin mi filmi :eek:klava:
adet sancına katlanabiliyon mu? evetse işte o kadar
ama sana tavsiyem filme gitmeden yarım saat öncesinden ağrı kesici al, majezikde olabilir
bu filmden korkacaksan doğumu nasıl yapıcan canım?
biz kadınlar kadar cesaretli, sabırlı ve güçlü varlıklar yoktur herhal
bizim yerimizde erkekler olsa bunların hiç birini yapmaz gidip evlatlık alırdı valla

alttan muayene edilir gibi oluyor sadece ilaç enjekte edilirken adet sancısı başlıyor
ee oda normal artık, sancının olması tüplerin açık olduğunu gösteriyor
heeç korkma tamam mı canım
inşallah seninde tüpler açıktır yerimseniben
canım benim benim korkmak aklımda bile yoktu.bugün sitede öyle şeyler okudum ki.birisi çekilirken çığlıklarını duydum diyen var.yerimden kalkamadım annem giydirdi ağlayarak diyen var.bir de eski usül acılıymış yeni usül değil de inşallah beimki yeni olur.ben adet olacam daha onu bekliyorum sağol canım yardımın için.

ben röntgen teknisyeniyim.bizim muayehanede belirli zamanlarda rahim flimi cekeriz...sen korkma bazen abartıyorlar...öle insanın çok canı yanmıyo..zaten en fazla 10 dakika içinde flim çekilip bitiyo.ayrıca şunuda söleyeyim bende 2 sefer rahim flimi çektirmek zorunda kaldım...ben rahim flimin faydasınıda gördüm.verilen ilaç rahime fayda etti ve ilk ayımda hamile kaldım.hiç korkma arkadaşım.güçlü ol ve bebegini kucagına almanın hayalini kur.o seni güçlü ve korkusuz yapacaktır sevgilerimle...

canım benim ya çok teşekkür ederim.rahatladım vallahi.sağolasın

canım benim benim korkmak aklımda bile yoktu.bugün sitede öyle şeyler okudum ki.birisi çekilirken çığlıklarını duydum diyen var.yerimden kalkamadım annem giydirdi ağlayarak diyen var.bir de eski usül acılıymış yeni usül değil de inşallah beimki yeni olur.ben adet olacam daha onu bekliyorum sağol canım yardımın için.

eski usul yeni usulden ziyaden doktorunun elinin hafifliğine bağlı
kimi doktor alttan muayenede insanın canını hiç yakmaz kimiside kasap gibidir işi bitince kanlanır heryerin
sen öyle herkesin yorumunu okuma
kimi çok nazlıdır dayanamaz, kimi çok güçlüdür anlamamıştır
ee biraz bünyeylede alakası var
dediğim gibi sen şayet adet sancısını çekebiliyorsan hepsi o kadar olcak

sabahtan beri ben de rahim filmi hakkında açılan konuları okuyordum,
ben ilk kez dün özel doktora gittim,
bir önceki ay, devlet hastanesinde bir doktora klomen yazdırıp kullanmıştım, ama yumurta takibi filan yapılmamıştı,
dün doktor çok kızdı, klomen leblebi gibi yutulacak bir hap değil dedi,
ve madem bir ay kullanmışsın bu hapı, bir ay daha kullan, takip edelim, olmazsa öbür ay mutlaka rahim filmi çekilecek,
rahim filmi çekilmeden yapılan tedavi ezbere olur, sorun varsa eğer yapılan tedavi boşa gider dedi,
gel gör ki, ben çoooookkkkkkkkkk tırstım, Allahım, inşallah bu ay hamile kalırım da, rahim filmine gerek kalmaz,

inşallah gerek kalmaz arkadaşım
şayet adet olursanız hiç ihmal etmeyin sakın
bu filmi çektirinki gebelik gecikmesin yerimseniben

cnm bi de film öncesi kas gevşetici iğne vuruluyor.O insanı çok rahatlatıyor..
Bazı dr lar vurmuyormuş böle bişey olursa sen iste bence..Bi de kendini rahat bırak o zaman daha kolay atlatılır.Abartıldığı kadar acılı değil ama açıkçası çok ta hassas bir işlem.Rahatlamanda Dr 1 nolu etken İnş anlayışlı bir dr la karşılaşırsın...

hiçde korkulcak abartılacak birsey değil
geçmis tarihlerde bununla ilgili kk de çok fazla yazılar yazdım aynılarını tekrar tekrar yazmakistemiyorum geçmis topiklerden bakabilirsin
belkide onları okudun eski usul yeni usul seklinde yorumları en çok ben yapmıstım

eski yeni usul demek yanlıs olur belki
digital olan ve olmayan diye ayrılıyor rahim filmi cekimi.
digitel olmayanda ekranda gormuyorlar rastgele çekiliyor ve ilac tam yayılsın diye daha ileri itiyorlar sanrıım kesin basarılı çekim olsun diye daha çok can yanıyor olsa gerek
ama digitalde ekrandan ne yapıldı ise hersey goundugu için daha az acılı
kadın dogum muaynesi gibi spkulum denen alet takılıyor her zaman oldgu gibi. ve sonra ilac verildigi an gaz sancısı adet sancısı benzeri bir agrı birkaç dk içinde ilac verildig ian baslıyor ve azalarak uçbes dk ya bitiyor agrı o raada zaten siz ekrandan aman tuplerim acıkmıs ne guzel diye sevniirken acıyı falan hatırlamassınız. ha oluda bir sorun gorulurse ozaman ona endekslenir yine acı hatırlamassınız oyle abartılcak birsey asla değil ama çogu kisi abartmak değil bence digital olmayan yerlerde farkılı yontemlerle çekiliyor yoksa bu denli fark olması çok garip.

her zaman soyluyorum rahim filmi cekilmeden içilen ilaclar çok anlamsız. yazık gunah benim her tahlilim elimde oldgug halde dr um bir sene dolmadan klomene baslatmadı ama goruyorumki esden sperm tahlli istemeden bile klomen baslatan dr lar var sorunun kimde nerde oldugu anlasılmadan kadınlara ilac yukluyorlar

canım benim ilk tecrübem çok kötü oldu, yarın ikinci kez yapılacak, ama benim ilk seferinde asistanmış çekmeye çalışan yarın uzman dr. yapacak ve akşamdan bir ilaç alıcam rahim ağzının açılması için,

ayrıca arkadaşlar boş yere kızmasın çok abartıyorlar diye, yaşayan bilir, herkesin bünyesi aynı değil, canı yanan kişi illa yaşadıklarını abartmış mıdır yani? ne saçma......

Arkadaşlar peki nasıl bir ağrıdır bu yani adet sancısı gibimi ben rahim filmi çektirmiyeceğim ama bir gün gerekirse diye merak ettim...CADIARZU

X