ya musavvir , esmasi cekenler ve etkileri

Ben iki yerde üç farklı amaç için okunduğunu okumuştum hala da kafam karışık. Vücudu şekillendirmek, eski sevgilinin bizle olan anılarını canlandırıp bizi özlemesini sağlamak ve evlenmek için yazıyordu. Bilen varsa yazabilir mi hala da anlamış değilim :/

ya musavvir esması açık günlerde ve ay saatinde çekilir 336 kere çekmeniz gerekmektedir

El Musavvir-336 :her varlığa en uygun suretler veren şekillendirip biçimlendiren.( Ya Musavvir şeklinde okumak daha uygundur)

Sırları:1.hergün sağlam bir niyetle okuyan kimse dilediğini uykusunda görür şu şekilde yapması lazımdır.Okumaya gece herkes yattıktan sonra yapmak gerekiyor ve önce 1000 kez kaf,ha,ya,ayn,sad sonrada 3360 kez Ya Musavvir okuması lazımdır.ayrıca bir seferde göremezse 3,5 yada 7 kez yapmalıdır.
2.Bu ismin diğer faydalarından biride tıbbı bir neden yokken çocuğu olmayanlara Allahın bu ismi şerif hürmetine çocuk vermesidir.
3.bu ismi dikkat ve itina ile okuyan kimse yüksek ruhani varlıklarla görüşebilir

Ya Musavvir ismini zikreden başladığı işte başarılı olur, geri kalmaz ve yaptığı iş bozulmaz. Sanatkarsa sanatında başarılı ve üstün olur. Ya Musavvir ismini 365 defa hergün okuyan ruhanilerle irtibata geçer. Ya Musavvir ismini zikreden sıkıntılarından kurtulur, çocuğu ahlaklı olur. Günde 336 adet okuyankişi düşmanını dost yapar. Bir istek veya arzu için okunursa okuyanın arzusu gerçekleşir

Ben Allah'ı daha çok hissetmek ve Onu yaşamak adına, içselleştirmek adına düzenli olarak esmaları okumaya çalışırım.

Ama merak ediyorum kırmızı renkle işaretlediğim yerlerin kaynağı nedir? Yüksek ruhani varlık ne demek.

Her okunulana inanmamak gerekir. Yanlış yönlendirilmelere , cahilce tutumlara sebep olur bu yaklaşımlar.

Muhalefet olmak için değil, gerçek manada merakımdan soruyorum ne demek bunlar?

Çok uzun zaman olmuş konu açılalı ama ben Ya Musavviri 336 kez çekiyorum gece yatmadan önce sevdiğimin rüyasına girmek için.fakat her seferinde o benim rüyama giriyo bilgisi olan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…