Ya kızlar acil bakar mısınız pcos ve gebelik

cckse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
74
9
22
Kızlar ben anlamıyorum. Pcos var . 2 ayda bir regl oluyorum ya da 2 ay üst üste olduğum da oluyor. Bu yüzden ovulasyon takibi yaptım. Gebe kalabilmek için. 2 gün önce pik oldu yumurta çatladı değerlendirdim vesayre ama şimdi adet sancım var. Öyle bir şey mümkün mü ya değerlendirdiğim boşuna mı gitti yani ya da sperm yumurtaya tutunursa iptal olur mu adetim lütfen bi şey deyin ya

Önce sakin olll
Her değerlendirdiğimiz tutmuyor ki yumurtanın kalitesine bağlı
Ayrıca kaliteli yumurtanın tutma oranı %15 sağlıklı insanlarda
Zaten döllenme olsa adet olmazsın adetini bekle olmazsan test yap ama lütfen sakin ol temiz ve sağlıklı beslen spor yürüyüş yap egzersiz yumurtalıkları canlandırıyor rahimde kanlanma oluyor egzersiz şart

Teşekkür ediyorum tesellin için ama adet olmasam da test yapsam boş çünkü daha değerlendireli 2 gün olmuş. Adet olsam da çok saçma , adetten 2 gün önce yumurtlama olmuştu

Teşekkür ediyorum tesellin için ama adet olmasam da test yapsam boş çünkü daha değerlendireli 2 gün olmuş. Adet olsam da çok saçma , adetten 2 gün önce yumurtlama olmuştu
Hani adetten hemen 2 gün önce yumurtlama çok saçma değil mi insan artık neyim var diye düşünüyor

Pcosta geç yumurtlanıyor zaten ya da hiç yumurtlayamıyorsun
Yumurtlamanın üzerinde 10-12 gün geçince adet görülüyor bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…