ya bu kadar herkeste oluyor mu

kibela24

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
6.205
51
44
ben cok sık tuvalete gıdıyorum

gecelerı soguklarda uyanmak ne kadar zor

sızdede oluyor mu

Valla canim bende oyleyim.Yatarken yapiyorum ve gecede yada 4 kere kalkiyorum hatta 5 oluyo bazen birde sabah kalkar kalmaz yapiyorum.Uykularim hep bolunuyo valla sinir oluyorum

kızlar,aynı şekilde geceleri 4-5 kez tuvalete kalkıyorum.zaten sürekli günlük ped kullanıyorum.

Aynen Kizlar Geceleri Neyse De Kalkiyorum Gündüzleri Biryere Gittigimde Geberiyorum Ya
Idrarimda Olmuyor çoğu Zaman Damla Damla Ama çok Sikiştiriyor

arkadaşlar bende sık sık kalkmak zorunda kalıyorum.kalkmazsam çok rahatsız oluyorum

aa demek herkeste oluyorm bende gecelerrı 5 kere falan kalkıyorum sadece bende oluyor zanndıyordum

ben 1 kere kalkıyorum ve sonra uyumakta çok zorlanıyorum,
uykusuz kalmamak için de erkenden yatıyorum

aynen canım ya wc ile arkadaş oldum nerdeyse durmadan wc ye taşınıyorum bıktım tuvalete gitmekten gündüzü gecesi farketmiyor valla

kizlar gece uyumadan 1 saat oncesine kadar su icmeyin. o zaman kalkmazsiniz sanirim ben oyle yapiyorum hic kalkmiyorum ama sabah uyandigimda zor yetisiyorum:)

ben özellikle geceleri daha çok susuyorum.ne kadar su içersem içeyim mutlaka kalkıyorum

Gece kalkmıyorum da-zaten 2-3 gibi uyuyabiliyorum- sabahın erken saatlerinde karnımda müthiş bir şişkinlikle kalkıyorum 2 gündür.Sanki patlıyacak gibi.Küçük sancı mı desem kramp mı öyle bir şey.
Size de oluyo mu böyle bir şey tuvalete kalkınca?

GEBELİKTE SIK SIK İDRARA ÇIKMAK NORMALDİR. FAKAT ŞUNUDA UNUTMAMAK GEREKİR GEBELİKTE İDRAR YOLU ENFEKSİYONU SIK RASTLANAN BİR DURUMDUR ZATEN GEBELİKTE AYDA 1 İDRAR TAHLİLİ YAPTIRMAK GEREKİR BEN HER AY YAPTIRIYORUM FAKAT ENFEKSİYON HER AY ÇIKIYO DEMEK İSTEDİGİM İDRAR YOLU ENFEKSİYONUN EN SIK GÖRÜLEN BELİRTİSİDE SIK İDRARA ÇIKMADIR ONUN İÇİN DR DANIŞIP İDARAR TAHLİLİ YAPTIRSANIZ ÇOOK İYİ OLUR ÇÜNKÜ İDRAR YOLU ENFEKSİYONU ERKEN DOGUMA SEBEBİYET VEREBİLİYOR. HER AY RUTİN KONTROLLERİNİZDE DR DANIŞIN HEPİNİZE SAĞLIKLI GÜNLERR a.s.

GEBELİKTE SIK SIK İDRARA ÇIKMAK NORMALDİR. FAKAT ŞUNUDA UNUTMAMAK GEREKİR GEBELİKTE İDRAR YOLU ENFEKSİYONU SIK RASTLANAN BİR DURUMDUR ZATEN GEBELİKTE AYDA 1 İDRAR TAHLİLİ YAPTIRMAK GEREKİR BEN HER AY YAPTIRIYORUM FAKAT ENFEKSİYON HER AY ÇIKIYO DEMEK İSTEDİGİM İDRAR YOLU ENFEKSİYONUN EN SIK GÖRÜLEN BELİRTİSİDE SIK İDRARA ÇIKMADIR ONUN İÇİN DR DANIŞIP İDARAR TAHLİLİ YAPTIRSANIZ ÇOOK İYİ OLUR ÇÜNKÜ İDRAR YOLU ENFEKSİYONU ERKEN DOGUMA SEBEBİYET VEREBİLİYOR. HER AY RUTİN KONTROLLERİNİZDE DR DANIŞIN HEPİNİZE SAĞLIKLI GÜNLERR a.s.

teşekkürler canım ben yaptırdım kum cıktı..kultur testı ısredı ureme olmadıgı ıcın ılac vermedı canım

X