ya acil yardım lütfen

melansu

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
387
63
36
kızlar bende hamileyim bugün öğrendim.hemde ikinciye.fakat bi sorunum var ilk bebeğim daha 11 aylık.onu sezeryanla doğurdu. tekrardan ikinci bebği doğurmak için aradan 2 yılmı geçmesi gerekiyo pazartesi doktora gidecem.fakat sanırım pazartesiye kadar çatlıcam.yazılarınızı bekliyorum:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben gecen gun tvde ızlemıstım. 9 aylık bebegı olan bır kadın tekrar hamıle kalmıstı. ılk gebelıgınde sezeryanla dogurmustu ıkıncıyıde oyle doguracagını soylemıstı. yanı sanıyorum normal dogum yapamazsın ama sezeryan yapabılırsın.

evet canım normalde 2 yıl bekleyin diyorlar..ama sen hamiş kalmışsın..telaşlanmana gerek yok..fazla kilo alma ...yeterli olur.komşumun gelinide 8 aylık bebişi varken hamiş kaldı..dr. sorun olmaz demişş..ama hemen bebişe süt vermeyi kesmiş..emzirmek hem bebek hemde karnındaki bebek için zararlıymış...hayırlı uğurlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…