Göz Makyajı Xtreme Eyelash Doğal Kirpik Uzatma Uygulaması

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

karbeyaz

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2010
1.178
106
buqün grup kuru fırsatından buldum
ama link wermek yasakmış koyamıom netten bakarsınız..

Medicalaser'den Bir Seans Xtreme Eyelash Doğal Kirpik Uzatma Uygulaması 150 TL Yerine 19,90 TL!
çok uyqun qeldi deneyen oldu mu kızlar buqün başladı kaçırmayın...

Son düzenleme:
evet bende gördüm.ama bi yaptırana sormak lazım güvenilirmi acaba yaptırmak istiyrum ama zararsız bi uygulamamı bilen varmı kızlar?

Aarkadaşlar, internetten tam 10 seans satın aldım.
Şuana kadar 2 seans gittim bir fark göremedim.2 haftada bir yapılıyormuş

Kirpik diplerinize bir solisyon sürüyorlar.sonra bir aletle hava veriyorlar. 10 dakikalık bir işlem.
Size 150 milyonluk bir solisyon satmaya çalışıyorlar.
Alıp her akşam sürecekmişsin.İnternette yazmıyordu ama dedim.Ben almadım..
Para tuzagı

canım deneyen biri olduğuna çok sevindim , denedikçe seanslara gittikçe bize de bunu bildirirsen. sonuçlarını burada paylaşırsan çok memnun oluruz. sonuçta yeni bir işlem ve pek az kişi bunu biliyor. deneyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum

canım deneyen biri olduğuna çok sevindim , denedikçe seanslara gittikçe bize de bunu bildirirsen. sonuçlarını burada paylaşırsan çok memnun oluruz. sonuçta yeni bir işlem ve pek az kişi bunu biliyor. deneyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum

kızlar kıprık boyu naparsak yapalım uzamaz,guzellık uzmanı ndan duydum bırebır para tuzagı bunlar...

kıprıklerım uzun kıvrık dursun ıstıosanız kıprık perması gecıcı olsada kesınlıkle etkılı ben ıkı kere yaptırdım kıprıklerım takma kıprık gıbı oldu ama bı ayda ındı:KK5:

bende gördüm bu fırsatı almadan önce bir araştırma yapayım dedim, anladığım o ki bu aslında bayağı pahalı bir işlem ve indirimli alanlara hiç iyi hizmet vermiyorlar.

Şikayet sitesinde birisi yazmış kirpik uygulaması için gitmiş bir daha asla gitmem diyor. web sitelerine baktım pek bişey yok, sağlık merkezinden çok bir ticarethane havasında özellikle kadro kısmına bakınca bu anlaşılıyor. Ben şahsen vazgeçtim başıma bir süpriz gelmesindense varsın kirpiklerim kısa kalsın..

X