Göz Makyajı Wet n Wild far paletleri (Mac farla resimli kıyaslaması)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

fancypants

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2014
228
169
gratis'te sekizli paletleri 20 liraydı, sekiz tane kocaman, rengini iyi veren far, tanesi üç liraya bile gelmiyor. üçlü ve tekli farları da var, üçlülerin de iyi renk verdiğini duydum. paletten palete fark mevcut sanırım, comfort zone tek katta deli gibi renk verirken mürdüm-mor tonlu petal pusher biraz daha az renk veriyor. daha doğrusu bir iki rengi tebeşirimsi. ama zaten her göz makyajımda far bazı kullandığım için sorun değil. bu arada renklerle biraz oynaştığım için tozuttular, paletler leş gibi görünüyor, özür dilerim onun için :- /

paletler.png

farlar azıcık tozutma ve göz altına dökülme yapabiliyor. ve ambalaj kalitesiz, çantaya at çık paleti değil, parça pinçik oluverir. bu fiyata kadife gibi nars ambalajı beklenemez zaten.

mac club farla comfort zone paletteki definer farı sizin için kıyasladım, samimi söylüyorum wet n wild paletindeki renk çok daha güzel ve canlı. mac club'ın rengini verebilmesi için altına far bazı kullanmak, hatta fırçayı ıslatmak gerekiyor.

kiyaslama.png

soldaki wet n wild, sağdaki mac! ikisi de tek kat, far bazsız şöyle görünüyorlar:

eldedurus.png

wet n wildin farlari gercekten cok iyi, mac fari kullanmadim hic, bi fara 15 euro para vermek cok ucuk geliyor bana
ama wet n wildin pigmentasyonu cok süper.
bende bu var
WetnWild4-680x1024.jpg

wet n wildin farlari gercekten cok iyi, mac fari kullanmadim hic, bi fara 15 euro para vermek cok ucuk geliyor bana
ama wet n wildin pigmentasyonu cok süper.
bende bu var
WetnWild4-680x1024.jpg

bu palet de çok sevilenlerden, eyelid rengi hele, çok tatlı! elimde buna benzer renkler olmasa kesinlikle alırdım. wet n wild çok kaliteli, iyi ki geldi ülkemize. diğer drugstore markalar gibi fiyatlarını da uçurmadı hem.

bir de göz bazı olarak hangi ürünü kullanıyorsunuz? herhangi bir ten rengi krem far da aynı işi yapar mı sizce?

öncelikle teşekkür ederim. :- )

ben şu an mac paintpot painterly rengini kullanıyorum, aynen dediğiniz gibi ten rengi krem far aslında. göz kapağınız yağlı değilse krem far kesinlikle işinizi görür. hatta elinizde koyu renkte krem farlar varsa baz niyetine kullanabilirsiniz koyu renk göz makyajlarınızda.

göz kapağınız yağlıysa krem far iyi bir baz olmayabilir. rengi ortaya çıkarır ama çizgilenme, bulaşma yapabilir. mesela paintpotum ilk başlarda cıvıktı, far bazı olarak işime yaramıyordu, bitmeye yakın kurudukça daha tok bir hal aldı, şimdi harika bir baz oldu.

ben bir rimel aldım bugun ama anlamadım daha deneyeceğim. Farlarını da çook duydum onları da alıcam ama şüphesiz en memnun kaldığım balm stainleri.

Wet n wild farlarini bircok majyaj bloggerleri kullaniyor.yapisi oldukca iyi. Mac farlarinda tabiki iyi ama parasi oldukca uçuk.

Ben de petal pushera gözümü diktim o renklerim yok çünkü...

X