welcome too candyshop;)

iyiyim tatlım işle güçle uğraşıyorum bebiko gayet iyi çok şükür nazar değmesin az biraz korkuttu bizi ama sesini duyduk şükürler olsun..sen nasılsın..
maşallah kuzularımızaçok şükür...bende iyiyim..kalbimde bi sıkıntı var gibi.kardiyolojiye gidecem sanırım

maşallah kuzularımızaçok şükür...bende iyiyim..kalbimde bi sıkıntı var gibi.kardiyolojiye gidecem sanırım
hayırdır kalbinde ne sıkıntısı olacak oğluşun baskı yapmaya başlamıştır ..bende ilk haftalarda kalpten sıkıntı yaşadım hamileysem normalmiş öyle dediler..inşallah sorun yoktur..

hayırdır kalbinde ne sıkıntısı olacak oğluşun baskı yapmaya başlamıştır ..bende ilk haftalarda kalpten sıkıntı yaşadım hamileysem normalmiş öyle dediler..inşallah sorun yoktur..
ya bilmiyorum sabahları merdiven çıkamıyorum iş yerinde..kansızlık var sandık..normal çıktı değerler..doktor kardolijiye yönlendirdi..nefes nefese kalıyorum..kendimden geçiyorum o derece....gün içinde sıkıntı yok..sadece sabah .analayamadım..erkenden gideyim...sonraki aylar daha zorlar beni

ay o bende de var benim kan değerlerimde normal kardiyoloji raporumda temiz öğrende bana da söyle neden nefes nefese kaldığımızı benim ki sinüzitten sanırım da..

ayy çokmu var bulantınn.. tiksinmeye başladınmı bişeylerdenn.
tiksinme değil de her şeye öğürüyorum ,bir anda çarpıntı titreme başladı bende nefes alışverişim dengesizleşti..kalpte sorun yok,anlamadık gitti..vücudumda alerji çıktı ve mantar oldu..daha sayam mı?ama buna da şükür

ooo bayağı etkilenmiş vücudun hamilelikten bazı hatunlar böyle zor geçiriyor canımm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…