welcome too candyshop;)

Parrkkkkkkknerdesin ben senin tipine çakim canım olurmu bi uslu dur yahu gene banlanmışsın.. bi tut şu çeneni kızz...Allah seni netmeye.. yemek topiklerinde gez yavru .. yumuşak yumuşak, bebeğini büyüt streslere girme çekecem o kulağınıı..

Iyiyim kuzum ugrasiyorum iste , bende park gibi depresyondaydim epey bi sadece okudum yazmadim ,simdi cok iyiyim sukur.sen nasilsin findigim.
iyiyim canımm noooluya ula size biriniz çıkıyor biriniz giriyor deprosyanlara..kuşum bak ilkbahar geldi her yer çiçek açtıı kuşlar, cıvıl,cıvıl,güneş ısıtıyor ,deniz mevsimi havuz mevsimi açılıyor piknikler.. oh yaa açın yaşam çakralarınızı yavruuu

Iyiyim iyiyim merak etme
Yemek yarismasi nasil gidiyo , hangi yemegi yaptini aciklayabiliyormusun , gecen bi goz atiyim dedim parkin zerdesini gordum sanirim kisitlama yok bu konuda.

Kiz oflu sende nasil bi yasam enerjisi var hayran olmamak mumkun degil

Iyiyim iyiyim merak etme
Yemek yarismasi nasil gidiyo , hangi yemegi yaptini aciklayabiliyormusun , gecen bi goz atiyim dedim parkin zerdesini gordum sanirim kisitlama yok bu konuda.
yok yasak değil canım manisa yöresine ait olan benim yarışmalar bölümüne gir ilk sayfada resimlenmiş hali var adına tıkla tarifi ve görüntüleri çıkıyor..iyi olmana sevindim beybi.. sağlıklı olup yaşam harikulade..öptüm seniii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…