welcome too candyshop;)

sence cagırsammı? arkadaşlarını cünkü cok kararsızım.
1evli cift. birde bekarbi arkadaş cagırıcam kişiler bu kadar. belki 1evli cift daha olabilir
ya ben böyle şeylerde romantik takılmaktan yanayım arkadaş çağırmam şahsen kendim öyle arkadaşlı eğlence yapacaksam da dışarda kutlardım evde de süpriz hazırlar hem dışarda eğlenmiş hemde kendi süprizimi evimdeki romantik atmosferi yakalamış olurdum şahsen ama sen bilirsin panpa

görüntüsü güzel ya ondan dedim şeker şimdi o zaman perde pilavı yap o da görüntüsü de lezzeti de şahane oluyor
perde pilavı meşanetli laynnnn
cok yorulmakda istemiyom panpa
romantik romantik takılalım biz
arkadaşları başka bahara gelsinler

perde pilavı meşanetli laynnnn
cok yorulmakda istemiyom panpa

romantik romantik takılalım biz
arkadaşları başka bahara gelsinler
hımm sen zahmetsiz istiyosun pekala o zaman şöyle güzel bir pilav yap sonra fırında tas kebabı çok güzel oluyor ondan yaparsın salata da dediğin gibi havuç-kabak hem güzel oluyor hemde görseli hoş olmadı bir de kuru fasülye patlatırsın

pirinc içte dagılmıyomu?

yufkalımı denesem laynnnn
bende nefisyemekten tarif bakıyodum
şimdik 3 kat yufka kullanıyorum ben .önce tavuk haşlıyorsun iki kişiye ne kadar oluyor bilmem tavuk pilav yapcaz işte tavuğunu ona göre ayarlarsın
sonra bu tavuksuyuna pilav yapıyoruz pilav pişince tavukları didip pilava katıyoruz karabiber ekiyoruz tadını alacak kadar annem kuşüzümü de koyuyuor da ben koymuyorum hiç sevmem mereti
sonra bir fırın tepsisine bir paket bademi döküyoruz bademlerin üstüne hazır kremadan döküp bir kat yufka seriyoruz sonra krema birkat daha yufka krema bir kat daha yufka toplam 3 kat yufka olacak seriyoruz ..
sonra tavuk-pilav harcını tepsiye döküp bir kat yufkayı kapatıyoruz krema döküp diğer katı kapatıp sonra krema döküp diğer katı da kapatıp krema döküyoruz en üstüne de sonra ver fırına
üstü kızarıncaya kadar pişiriyoruz aynı börek gibi olunca çıkartıyoruz sonra tepsiyi ters çeviriyorsun al sana perde pilavı
buzluğa atacağın zamanda böyle tavuk pilavını yap tepsiyi aynen bu tarifle fırına atacakmış gibi hazırla at buzluğa pirinçlerine falan hiçbirşey olmuyor kanka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…