weight watchers inanılmaz diyet

kiskiskis

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2014
1.665
1.589
Bu diyeti çok sevdiğim arkadaşım bana sana göre bir diyet buldum diyerek tavsiye etti almanya fransa amerika Avusturalyada pek revaçta ...
Bende bu diyeti vi pis boğaz ve oburiks olarak inceledim görür görmez aşık oldum ve cuma gününden beri yapıyorum
10.Şubat 2017 : 65 kg ile başladım
Bugün neredeyse 64 olmuşum ve hicbir kisitlama yok herseyi yiyebilirsiniz..

Tebrik ederim. Kalori diyetiyle aynı mantık, sadece her besini tek tek hesaplamak yerine, her besine verilmiş belli bir puan var. Günün sonunda belli bir puanın üstüne çıkmadan aslında günlük kalori alımınızı azaltmış oluyorsunuz. Kesinlikle işe yarar, kilo vermenin esası alınan-harcanan kalori dengesi zaten. Başarılar dilerim :KK73:

Tebrik ederim. Kalori diyetiyle aynı mantık, sadece her besini tek tek hesaplamak yerine, her besine verilmiş belli bir puan var. Günün sonunda belli bir puanın üstüne çıkmadan aslında günlük kalori alımınızı azaltmış oluyorsunuz. Kesinlikle işe yarar, kilo vermenin esası alınan-harcanan kalori dengesi zaten. Başarılar dilerim :KK73:
Teşekkür ederim . Inşallah şu kilolari verio şu diyet beslenme forumlarina bur daha girmem 7 kilo veremeyecek kadsr iradesizim

Yiyerek zayıflama diyeti seçiyorum tika basa doyuyor ve ilginc bir sekilde 2 günde 1 kilo veriyorum saaat de hesaplamadan ama ben ne yapıyorum 3. Gün misafir gelince yelkenleri indiriyorum.. Çünkü iradem yok zayıfim şişman zayiflardan.

3. 4. Gün misafirden çok kek börek baklava yiyorum. Hatta çikolata bile ve normal yemekler.....

5. Gün normal bir kahvalti tioki hergünki gibi öğlen açlıkla gelen canavarlik gozi dönmüşlukle başa çıkamayip börek ikindi çikolatalar akşam çikolatalar som gofretide yiyip 3 Gofret bol börekle günü tamamladim. Zavallı benn yarin yine mi böyle olacaktı .. ??????
?????

Icimi dökmek istedim sürekli düşüyorum... şuraya başarı öykümu yazmak istiyorum artık..

16 Şubat yeni bir diet başlangıcı ve son başlangıcı mı olur ?? Zafere ulaşır mıyım bilemiyorum ama kalkacagim yine başlayacagim :anne::cry:

2 günde verdiğimi 3 günde almışım almamak mümkün değildi zaten neyse hatırlamasam daha iyi bugün yeniden saymaya başlıyorumm....
16 subat Perşembe 65 kg

Benim aslinda 29 olması gerek 10 puan veriliyormus emziren annelere ama ben 20 yapmaya gayret edicem.. sadece 2 gün 20 yaptin sonrakilere matematigim yetmedi 2893672993 puan olmuştur.. sizde mi bunu yapacaksiniz..

Vay be geçen sene 64 musum simdi 71 ahh ahhh ah salak kafam 10 kilo verecekken 15 kilo verecek oldum seneye 80 olmayacagim inşallah biterecegim bu isi

Ben bunu yaptim, grup toplantilarina da gittim.
Ise yariyor... her diyet gibi. Birakinca kilo aldiriyor.. her diyet gibi! Ben tatliyi kismaktan yanayim ve acikmadan yememekten. Omur boyu yapilabilecek birsey.

X