WATTPAD OKUMA LİSTELERİMİZ

dilekkivrak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2014
115
120
42
Merhaba kızlar
kitabımı yazdıktan sonra bir iki yayıneviyle görüştüm bir tanesi yayınlamak istediğini söyledi ama bana oyalıyor gibi geldi. Ben de sabırsızım zaten dayanamadım. İnternete koydum. WATTPAD diye bir uygulama buldum. Bir sürü e-kitap var hem de ücretsiz.
Aranızda bu uygulamayı kullanan var mı? Varsa okuma listenizde hangi kitaplar var neleri tavsiye edersiniz? Böyle bir konu açmak istedim.
Benim profilim
.....daha dün yazıları koymaya başladım. Yavaş yavaş bütün kitabı yükleyeceğim. İsteyen buradan okusun dedim. İlla kitaba para vermeye gerek yok bu devirde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar
kitabımı yazdıktan sonra bir iki yayıneviyle görüştüm bir tanesi yayınlamak istediğini söyledi ama bana oyalıyor gibi geldi. Ben de sabırsızım zaten dayanamadım. İnternete koydum. WATTPAD diye bir uygulama buldum. Bir sürü e-kitap var hem de ücretsiz.
Aranızda bu uygulamayı kullanan var mı? Varsa okuma listenizde hangi kitaplar var neleri tavsiye edersiniz? Böyle bir konu açmak istedim.
Benim profilim
.... daha dün yazıları koymaya başladım. Yavaş yavaş bütün kitabı yükleyeceğim. İsteyen buradan okusun dedim. İlla kitaba para vermeye gerek yok bu devirde.
acıkcası bu siteye hamilelik sonrası hiç girmemiştim. öyleki yeni üyelik açık kitap okumaya hız vermek isterken denk geldim. merakla inceleyeceğim . sevgiler

Merhaba kızlar
Benim profilim
....daha dün yazıları koymaya başladım. Yavaş yavaş bütün kitabı yükleyeceğim. İsteyen buradan okusun dedim. İlla kitaba para vermeye gerek yok bu devirde.
SERSERİ adlı wattpad kitabı yakında tüm kitapçılarda

X