Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

seneler önce avokadolusunu kullanmıştım. Saçlarımda röfle vardı. Kaskatı oluyordu şampuandan sonra. Avokadolu maske iyi gelmişti. Sonra evlendim izmire geldim. Daha yeni öğrendim watsons'ın izmir'de olduğunu. Burada çok övdüler. Kaynanam bana yeni bir düzleştirici hediye etti. Kocam da saçlarımı yakmayayım diye krem filan alalım dedi, ümidim yoktu ama 2.kez gittik watson's a. Ana varmış ballı. Aldım kullanıyorum. Gayet yumuş saçlarım. Memnunum yani. Tabi saçlarımı korumak için bir sürü şeyle birlikte kullanıyorum. Saçlarımı dinlendirdiğim zaman farkını belli ediyor.

bıralıyı denemedım canm ama ballıdan acayıp memnunum yumusacık yapıyor.bıralı guclendırıcı dıye bılıyorum ballısı ıse yıpranmıs saclar ıcın yanı daha cok yumusatır muhtemelen ve dolayısıyle uclardakı o dıkenlıklerde yatıstıracaktr

çok teşekkürler ballıyı alıcam en yakın zamanda

bende aldım kullandım burda okuduktan sonra ama yumuşattı iyi güzel ama zor arınıyor bu ya :S habire köpürüyor duruladıkça burda anlatıldığı kadar bi espriside yok ay,normal saç keremide sürsen böyle yumuşuyo ki zaten. bakıyım bir iki daha süreyimde nasıl olacak

sonunda ben de sonuç alabildim avokadolu maskeden
çok fazla olmasa da yumuşaklık veriyor evt belkide benim saç uçlarım fazla
yıprandığındandır o da bilemiyorum...
sonuç alamayıp sertleştirme sorunu yaşanlar bir de saçının nemini havluyla aldıktan sonra uygulamayı denesin mutlaka

huhuuu yeni geldimm :) dün aldım bende daha önce alışveriş merkezinde bi magazada gormustum ama watsons degıldı hatırlamıyorum adını sonra gelıp burda arastırıyımm dedımm. ve bı cok sac bakım maskesıne fark attıgını gordum yorumlardan aldım denedım ve sonuc gercekten mukemmel benım saclarım baya gür ve kuru naparsam yapıyım saclarım yaglanana kadar kuruyo yaglandıgında kuru oluyo cok gıcık bı durum hos 1 ay yıkamasam anlasılmaz yaglı oldugu gercı daha yenı kullanmama baslamama ragmen bu kadar etkılı olması cok hosuma gıttı. ama yinede ellediğimde saclarımı hafif bir kuruluk var umarım bu da zamanla gecer cunku ben daha once saclarım kurur kurumaz kestırırdım sımdı uzayınca kıyamıyorum da onun ıcın delı gıbı bakım yapmaya basladım saclarıma. ama alıcak arkadaslara kesınlıkle tavsıye ederım eger benım gıbı kuru ve kalın telli ise saclarınız baya ıse yarar tavsiye ederim :)

Son düzenleme:
burda okuduktan sonra arkadaşıma söylemiştim hemen alıp kullanmış. sabah işe geldiğinde saçları farkedilir derecede parlıyordu ve yumuşacık olmuştu.

kızlar bende aldim şimdilik 1 kere kullandım her banyoda kullanmiyorum sacim cok yipranmis degil zaten.Baya cok gramajıda.ama iyi olucagını hisediyorum umarım parlatır saçlarımı.benim amacim daha cok güçlendirip parlatması.arındırmada sıkıntı yasamadim.1 ay sonra tekrar yorum yazicam umarim faydasini görüürm

hohohooo aldı bakalım herkesin bu kadar methettiği bu ürünü denemesi kaldı bakalım nasıl olucak saçlarımm

bende izmir forumdan aldim $imdi 8.90 a bide 2 tane aldm ya kazik yedim yaa ise yaricagini umuyorm eve gider gitmz denicem

Hem ballısını hemde biralısını kullanıyorum. Bence pekte bir fark yok gibi, ama ballı olanı saçı tel tel açıyor, yapıştırmıyor. Daha hacimli duruyor. Varsa ikilemde kalan, Ballıyı denesin derim. Ama biralısı da bi harikaa .:103:

bende bu kadar yorumu okuduktan sonra dün gidip ballısını aldım umarım faydasnı görürüm saçlarım çok ince çok yıpranık

kızlar bende aldım bunu ama hiç begenmedim ki hiç bi farkını göremedim açıkçası ne parlaklık ne kolay taranma ne bakım .. john frieda daha güzeldi en azından işe yaradıgını saçlarımın ışıl ışıl parladgını görmüştüm sizin bunu bu kadar övdüğünüzü görünce gidip aldım.demek ki size yarayan bana yaramadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…