Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

Ben ballısı kalmadığı için biralısını aldım ama ondan da çook memnunum. Bu bitince ballısını alıcam ama pek biteceğe benzemiyor

yorumları görünce çok merak ettim ben de, en kısa zamanda almak istiyorum!!:)
bir arkadaş ankamall watsons'da bulamadım demiş, ankamall'da watsons mı var??

yıllardır keratase in minnacık saç maskelerine tonlarca para döktüm. yok çimento bakımıymış kırıkları onarıyomuş, yok bu derinlemesine nemlendiriyomuş, bu da efendim kabarıklığı alıyo... inanıp güveniyorum. neden? çünkü yeterince pahalı ve adı kerastase..
bir daha alır mıyım? tövbeler olsun. watsons ı ben de tercih etmemiştim ne derece faydalı olabilir ki diye ama şu an 1 kutu kullanıyorum ve 2 kutu da stok yaptım zaten indirime de girmiş, ki girmese bile fiyatı inaaaaaanıılmaaaaaz uygun.. banyodan sonra uygulayıp doğal haliyle kurumaya bırakıyorum. o ne yumuşaklık, o ne hoş kokudur
şimdi de diğer çeşitlerini denemek istiyorum, gerçi ballı maskeden de memnunum ama merak ediyorum diğer çeşitlerini de işte

bendee avokadaolu olanını alıyorum yeşil kutudaa migrostadaa indirime girmişti watsons şaç kremlerii bide lavanta özlüü vücüt pelinği aaldım ovma tuzu böylee harika bişey yokk ölü derileri atıı gibi bide cidim pırıl pırıl parladıııı hamamaı gitin diyolar keseyee:)) çok memnun kaldım hataa komşumda istedi onada alcam:)

Kızlar on bes gundur nbestane maske aldım dıyebılırım john frıeda glıss elseve kerastese allahım hıcbırımı bı ıse yaramaz yaaa glısın spreyıını bı kac tane bakım yagını kullanıyorum bıde ısıya karsı bı sprey almayı dusunyorm smdı en son ıste dun mu ne watsons dan aldım bu ballı maskeyı ve ınanın oturup aglıcaktım oncekı maskelere verdgım paraya 7 mılyona yarım kılo maske aldım ve ısıl ısıl yumusacık saclarım oldu allah razı olsun yaa onarma ozellıgı varmı bılmyorm zamanla gorucem ama sımdıye kadar aldgım sonuc bana yeterde artar bıle :))) tesekkurler watsonsssssss

ben de 2 gün önce aldım ve çok ama çok memnunum..
harikabir maske..
biralısını da bir arkadaşım kullanıyor ,o da çok memnun..

bende en kısa sürede watsona gidince biralı ve ballısını alıcam çok övgü duydum çokkkk

bende dün cevahirden 7tl gibi komik bir fiyata kocaman bir kutuda ballısını aldım..... bu arada orda çalışan kız bu ara ballı yok satıyor dedi...

Son düzenleme:
bende aldımm hiç bir fikrim yoktu burdaki yorumları görünce deneyim dedim.çoook güzel bi ürün şu açıdan; daha önce kullandığım saç kremleri saçımı yağlandırıyor ve kafama yapıştırıyodu bunu kullandıktan sonra saçım hafifledi ya okadar sürüyom yağlandırmıyoda mükemmel

ben de bu ürünü kullandım buradaki tavsiye üzerine ..aynı zamanda şampuanını da aldım..ikisi toplam 9 lira falandı..saçlarım biraz yıpranmıştı röfleli oldugu için..bu ürün hem ucuz hem de gerçekten işe yarıyor..watsons mağazalarını neredeyse her avm 'de bulmak mümkün

Şampuanı saçımı çok çabuk yağlandırdı, ben aynı etkiyi alamadım

şampuanı saçlarımı yumuşacık yaptı. ama maskesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. maskeyi kullandığımda saçım sertleşiyor. sadece şampuanını kullanıyorum o yüzden. üç hafta felan oluyor kullanalı

kullandığım en iyi kremlerden biri kerastaseye bile 10 basar rofleden boyadan yanmış mısır püskülü saçlarıma bile çok iyi geldi 3 üncü kullanışım kuaförm bile dedi saçların canlanmış diyee ballısın aldım şampuanla birlikte

Benim saçlarım orıelden mafedildi öldü yani resmen yıpranmış saça hangisi daha iyi karar veremedim hangisini alacağıma umarım daha kötü olmaz kullananlar fikirleirni paylaşırsa teşekkür ederim

Benim saçlarım orıelden mafedildi öldü yani resmen yıpranmış saça hangisi daha iyi karar veremedim hangisini alacağıma umarım daha kötü olmaz kullananlar fikirleirni paylaşırsa teşekkür ederim

Ballısı güçlendirir avokadolusu besler ve nemlendirir (içinde zeytinyağıda var) biralısıda hacim kazandırır güçlendirir. Arkasında bunlar yazıyo özetle hangisi sana daha uygun geldiyse onu al :)
Ben biralısını kullanıyorum çok güzel =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…