Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

Canım sen diplerinede mi sürüyorsun?Burdaki arkadaşlar hep uçlarına sürdüğünden bahsetmişlerde merak ettim.Saç tipin nasıl birde,benim yağlı ve ince telli ayrıca seyrek.

cnm pardon ben buraya pek bakmadığımdan şimdi gördüm sorunu evet cnm saçlarımda ince telli ama yoğundur yağlı değildir pek ben diplerime tüm saçıma masaj yaparak sürerim sonra üzerine streç film 2 saat falan bekletirim belkide ondan diplerden yeni saç çıkarttı bende avakadolu ve zeytinyağlı olanını kullandım hep birde ballısını almayı düşünüyorum ama tek favorim avakadolu ve zeytinyağlı olanı hem saçı hızla uzatıyor hem nemlendiriyor hemde diplerden yeni saç çıkartıyor cnm

ankarada optımum ve ankamall dakı watsons larda ballı kalmamıs kızlar yaklasık 7 gun once bende avokadaolusunu aldım ama sacıma hıc uygun degıl evıme buralar cok yakın olmadıgından devamlı kontrolde edemıyorum alanlar yardımcı olabılırmı hangı watsons larda ballı waks olup olmadıgı hakkında

ben bu ürünün maskesini bulamadım mağazada kalmamış ama ballı şampuanını aldım muhteşem bayıldım en kısa zamanda maskesinide alıcam

Geçen gün mağazada denk geldim ama hiç fikrim olmadığı için almamıştım...

Bende bir deneyim bari...:44:

Ben aldım geçen gün ve denedim...

Açıkcası bir nane göremedim.

Kullandığım saç kremi çok daha yumuşak ve çözünür yapıyor saçımı.

Bu aksine püskül gibi yaptı...Ayrıca çok ağır bir ürün,zor çıkıyor.

Demek her saç tipi farklı reaksiyon gösteriyor...

canım benim bu maskeyi temiz nemi alınmış saçta yarım saat beklet
sonra sadece durula
o zaman bak gör farkı ben de böyle fayda gördüm
üstelik biralısı ballısından harikaymış onu kullanıyorum şimdi

Birde öyle deneyim bakalım..:44:

Ben yıkandığım sırada ıslak saça 10 dk bekletmiştim sadece,sonra duruladım...

Yani sen havluyla saçının nemini al,sonra sür diyorsun, değil mi? Yanlış anlamadım?!

Umarım işe yarar

evet canım temiz yıkanmış saçın havluyla nemini al
maskeyi sür ve en az yarım saat beklet daha da çok kalabilir
sonra ılık suyla durula
ipek gibi oluyo saçlar

watsons da bugün ballı vardı kızlar 5,90 mı neydi fiyatıda ayarın yeni kampanyada başlıcakmış haberiniz olsun

Yarın ankamall'e gidecektim zaten Kampanyadaysa alırım, değilse saç maskem bitince alırım :)

Biralısını aldım. Adam dedi ki saçınız yıpranmışsa ballısını alın ama hacim istiyorsanız biralısını dedi. Allah'a şükür kırıklardan kurtulduğum için sıra beslemeye geldi o yüzdende biralısını aldım.
Fiyatı:6.90

ben bundan almaya gitmiştim geçen gün fakat yeni ürünlerini gördüm..
gene onarıcı etkili olan yıpranmış saçlara için üretilmiş hindistancevizi yağı ve badem yağı katkılı birşey.
müthiş güzel kokulu bakım yapan bir şampuan ve çokta ucuz, bereketli..
şampuan 3,99 saç kremi 3,99 ve neredeyse bunun büyüklüğünde olan koca maske 3,99 çok çok ucuz geldi kokuya da dayanamadım aldım.

ama bu ürünü de yıllar önce kullanıyordum çok başarılı bir ürün gerçekten. herkese tavsiye ederim.

acaba cevahirdeki watsonsda varmı bende almak istiyorum bir ara fırsat bulup gitmem lazım

Son düzenleme:
brezilya fönünden sonra kullanılabilir mi acaba keratinime zarar vermesini istemiyorum kızlar elinizde ballı maske varsa içeriğini yazarmısınız

brezilya fönünden sonra kullanılabilir mi acaba keratinime zarar vermesini istemiyorum kızlar elinizde ballı maske varsa içeriğini yazarmısınız

mrb ben mesajı görünce bir koşu banyoya gittim içeriği baya uzun ama brezilya fönünden sonra sanırım sülfatsız ürün olması lazım içeriğinde sülfat yazmıyor sls gibi bişey yok ama bir sürü paraben yazıyor

benimde saçlarım brezilya fönlü ve kullanılıyor kılıçbalığına sormuştum kullanabilirsin yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…