Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

Canım sen diplerinede mi sürüyorsun?Burdaki arkadaşlar hep uçlarına sürdüğünden bahsetmişlerde merak ettim.Saç tipin nasıl birde,benim yağlı ve ince telli ayrıca seyrek.

Ben cevap veriyim faydası olur belki :) Geçen indirimden aldım birali olanını kullanıyorum. Benim saçlarım da ince telli ve yağlı. Islak saçımın tamamına uyguluyorum 10 dk bekleyip duruluyorum, benim saçımı yağlandırmadı. Öyle zor da arınmıyor bence kokusunu da seviyorum saçlarım ipekk gibiiii =))

Teşekkür ederim cevap ve verdiğin bilgiler için,bakırköye indiğimde bakıcam ben de watsona,daha önce girmedim hiç bilmiyorum...

Bende biralısını kullanıyorum evet saçlarımı ipek gibi yaptı
Ama kurutsam bile böyle nemli nemli kalıyo sanki hala krem varmış gibi hatta bunu kullandığımda en az yarım saat saçlarımı duruluyorum herkes de mi böyle acaba?

Biralısını bende kullanıyorum ama burada yazanların aksine benim saçımı sertleştiriyor biralı olan ve ben o ürünün saçtaki tutuculuğu arttırdığını düşünüyorum çünkü normalde saçlarım düz, maşa yaptığımda hemen düşüyor ama biralı maske kullanıp yaptığımda dalgalar çok kalıcı oluyor ilginç şekilde...Herhalukarda ben biralı olanı beğenmiştim şimdi aklıma girdiniz bunada bakacağım yarın...

Önce maske uygulayıp sonra şampuanlayanlar da var ben önce şampuanlayıp sonra maske yapıyorum dediğin gibi de bi sorun yaşamadım :)

Kızlar bu biralı olan herkesin saçını yumuşatmışda benimkini niye sertleştirmiş anlamadım Ne cins saçlarım var benim...Bu arada ballı wax'ı aldım yarın deneyeceğim kısmetse sonucu yazarım...

saclarıma yenı acıcı uyguladım yıpranmaması ıcın arastırma yaparken burdakı yazıyı gördum ve hemen gidip aldım ,,, sonuc MUHTESEEEEEMMMMMMMMMM :)))
yani arkadslar kuru saclarım gunlerdır yumusacık inanamazsınız o kadar bakım yaarım sacıma ama yok bu baska bıse ,,,, uzun zamandır deneyen arkadslara bıse sormak ıstıyorum aslında sadece yumusatuyo mu bu maske yanı acıcı uyguladım ayrıca sacımı besleyıp saglıklı olmasını da saglar mı merak edıyorum yanı tamam yumusaklıgından cok memnunum ama besleyıcı ozellıgı var mı bılemıyorum:44:

Kızlarrrrr

Denedim sonunda, biralısı ile alakası yok, saçları gayet yumuşatan ve pırıl pırıl yapan bir ürün...Çok beğendim...Normalde saç maskesi olarak elseve kırılma karşıtı bakım maskesi kullanıyordum ama bundan öyle favorim bu...

benimde severek beğenerek kullandığım maskedir kendileri
ben duştan sonra saç kremi gibi kullanıyorum sıklıkla
kocaman kavanozu fiyatı çok cezbedici

bende kullanıyorum bu ürünü
çok güzel yapıyo saçlarımı parlak ve canlı
fiyatıda 7 lira civarıydı

Pazar günü Watsons'a gittim kalmamıştı sordum ençok satılan saç ürünüymüş bundan sonra çok tercih olarak avakadolu geliyormuş ben begenmemiştim bu kez biralısını deneyecegim bakalımmmm :26::26:

Son düzenleme:
kızlar bu ürünü internetten nerden alabilirim acaba internette araştırdım satışını yapan bi site bulamadım gg'de bile yok bu offf almak istiyorum amaa

ya inanmıyorum bulunduğum yerde satışı yok internette de yok çok üzüldüm çok uygun ve bukadar memnun kalan insan uygun fiyat valla delirecem saçlarım yandı açcıcıdan bu maskeden mutlaka kullanmalıyım lütfen yardımcı olun internetten alan var mı bunu

ya lütfen yardımcı olun nerden temin edebilirim bu ürünü biri yardımcı olsun lütfeeen

Benim saçlarım kalın telli ve yağlı hangisini öneririsiniz acaba? Biralı mı avokadolu mu yoksa ballı olanını mı? Saçlarım boyalı ve yıpranmış, ballı olan çekiyo beni bayılırım bal kokusuna :)

bir ay önce almıştım banyomda hep elimin altında 2 ğüne bir yıkanırım ama maskeyi haftada birkere uyuguluyorum kokusuda çok güzel kıvamı yumuşacık pratik kavonuzu varrfiyatı 6 liramıydı ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…