Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

Canım üründe sacı koyulastıracak herhangi bir madde yok üsenmedim arkasındaki minicik yazıları okudum:)) benim saclarımda ombre var üstler koyu altlar sarı ben sadece uclarına kullanıyorum hiç koyuluk olmadı sadece besledigini düsünüyorum:)

Kızlar bende biralı yada ballısını almayı düşünüyorum bide aklımda gliss onarıcı sıvı saç kremi var turuncu şişeli olanından, iki ürün arasındaki farkı karşılaştırabilen varmı?

ben de aldım bu ürünü sürüyorum bekletiyorum ama saçımdan çıkarana kadar ben bitiyorum resmen 10dk neredeyse durulamak gerekiyor çok zor çıkıyor saçtan..artı olarak da saçı yumuşatıyor güzel kokuyor evet ama pek beğendim diyemem klasik saç kreminden fazla farkı yok gibi..

kuaförüm bunu 30 liraya satmaya çalıştı bana arkadaşlar watsonstaki fiyatı nedir bunun

Bu ürünü ben de gördüm watsons da ama her ürünü görmekten bu da mı onlar gibi diye napacamı şaşırdım faydalı olacak üründe arada kaynıyor işte yıpranmış saç içinse benlik ozaman ah bir kurtulamadım ya bu açma olayı ne iğrenç bişeymiş mafoldu saçlarım ya alıyımmı napıyım bilmiyom ki yorumlar çok güzel

biralısını kullanıyorum bu maskenin.süper yumuşatıyor.hacimli ve parlak görünüyor saçlar.ballısını da denemek istiyorum ama benim saçlarım yağlı.acaba ballı ürünler sadece kuru saçlara mı uygun oluyor bilen var mı?

ben bunun biralısını kullanmıstım..yumusatması hosuma gitmişti ama kıvamı cok yogun oldugu icin durularken zorluk cekiodum oyüzden tekrar almamıstım.ama yorumlar okadar güzel ki kremim bitince ballısını almayı düşünüyorum.ztn fiyatı cok makul.

kızlar bu hakkaten süper bi ürün. bende avokadolusunu kullanmıştım geçen yıl. çok pratik çok memnun kalmıştm. sonra bi ara doğal saç maskelerine kaptırdım kendimi. onlar da çok oyalayıcı oluyor. şuan buunduğum şehirde watsons yok (((( okul bitene kadar ne yapcam diye düşünürken kuaförüm saf yanımı yakalayıp 70 tl ye bi yoğun onarıcı maske verdi banaa(( walla pişmanım. buda iyi ama bnm avokadolu maskem çok daha iyiydi

burdan okuyup hemen aldım dün inşallah güzel bi üründür

kızlar bende yeşil olanı aldım avakado ve zeytinyağlı olanı süppper miş iyi ki almışım çok memnun kaldım ara ara kullanıyorum aklıma geldikçe düzleştirici ve sürekli boyandığından saçlarım haliyle yıpranıyor ama onu kullandıktan sonra yumuşacık ve parlak güçlü oldular geçende kuaförüme fön çektirirken bana dedi ki ne kullanıyorsun saçlarına bakım olarak anlattım bende dedi ki saçlarının diplerinden ufak ufak yeni saçlar çıkıyor şaşırdım adını falan sordu bende söyledim bence bu zamana kullandıklarımın arasında en iyisi bu hemde uzatıyormuş kesinlikle tavsiye ederim

İnce telli saçlar için de uygun olurmu saçı ağırlaştırırmı bu ürün ? beğenmişsiniz ben de merak ettim boyalı değil ama saçım :)

Canım sen diplerinede mi sürüyorsun?Burdaki arkadaşlar hep uçlarına sürdüğünden bahsetmişlerde merak ettim.Saç tipin nasıl birde,benim yağlı ve ince telli ayrıca seyrek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…