Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

mrb saçları çabuk yaglananlara biralısını öneriyorlar ballısında avakadolusunda yag varmış yaglı saçlara gitmezmiş ordaki görevli bayan öyle söyledi bende tavsiyesine uydum biralısını aldım uyguladım saçıma saçlarım kalın telli sert ipek gibi oldu maskeden sonra sadece uçlarına sürmedin diplere deymeden hafif üstelerede sürdüm öyle beklettim yıkadım kuruduktan sonra hacimli parlayan yumuşacık saçlarım oldu

Bugün elime aldım sonra kullandığım çok fazla şey var diye bıraktım. Bir de içinde neler olduğunu tam bilmiyoruz yani evde yaptıklarımız daha iyi değil midir kafam karıştı şimdi

kullandığım zaman üründen çok memnundum fakat kuaförümün zeka problemi ve yetenek fakirliği yüzünden yanan saçlarımdan sonra çok daha üst seviyede ürünler kullanmak zorunda kaldığımdan bıraktım.

şimdilerde saçımda boya yok denecek kadar az ve kumralımsı tonlarda. kendim boyanın etkisini düşürüp uygulamaya çalışıyorum artık doğrudan saçıma boya sürmek asla yok!
alışveriş yaparken dün wastons da "papatya ve ayçiçeği özlü" olanını ve "süt protein" gibi birşey çıkarmışlar var olan mevcut seriye yeni 2 adet ürün seçeneği daha gelmiş. sarı tonları hedefim olduğu için hemen papatya ve ayçiçeği özlü maskeyi aldım. şampuanını da aldım tabi bakalım ne olacak. :)

tek kelimeyle bayıldım yumuşacık oldu saçlarım direk taradım gliss sıvı krem bana öle bakıyodu ilk defa tarağı direk geçirdim

watsons dan ben de çok sık alışveriş yaparm ama hiç rastlamadm ark.lar, şuanda gliss in kırılma karşıtı bir maskesini kullanıyorum o da çok yumuşatıyo ama buna mutlaka bakmalıyım yazdıklarınıza göre herkes memnun kalmış anlaşılan...

Bende bugün biralısını aldım denedim. Saçımı yıkarken yumuşacık yaptı hatta boyalı saçlarım çok kolay tarandı. Ama kuruyunca saçlarımın uçları sanki jöle sürmüş gibi oldu? Diplerim ise aksine yumuşacık. Acaba birkaç yıkamadan sonra uçlarımda yumuşar mı? Biralıdan kullanan varsa cevaplarınızı bekliyorum..

Son düzenleme:

ben biralıdan kullanıyorum canım acaba iyi durulamadınmı? çok fazla durula iyice arındığına emin olana kadar ben böyle bişeyle karşılaşmadım ilk ballı olanı kullandım daha sonra sütlü şuan biralıyı kullanıyorum en çok biralıdan memnun kaldım

Kızlarr peki siz her yıkamada kullanıyomusunuz bu maskeyi??

Saç bakım maskesi olduğu için her yıkamada uygulamak doru olurmu sizce?

ah canm yaaa öyle diyonda dün kuru saça yaptım 10-15 dk beklettim sonra banyoya girdim şampuan falan yaptım baya bi kuru oldu saçımmm((

Ben ballısını kullanıyorum ve çok memnunum. Ancak saçlarım kızıl ve acaba kınalısını mı denesem diye düşünmeye başladım. Ya da belki biralısını. Saçlarım ince telli ve yıpranmış, ne önerirsiniz?

ben ballısından hiç memnun kalmadım arkadaşlar.Saçlarım boyalı, kuru, gür ve kıvırcık..Banyoda evet kaygan bir saç oluyor ama çıkıpta kurutunca elektrikli ve ince kıvırcık oldu şekle girmedi saçlarım 5 kez falan uyguladım sonuç değişmedi.Diğer çeşitlerinden bana uyan olur mu acaba?

gerçekten işe yarar güzel bir ürün.benim saçlarım da çok zor taranan,sert ve sönük bir yapıya sahip.ama bu cila sayesinde gerçekten tüm sorunlarım giderildi.bende ballısından 2 kutu bitirdim.kozmetikçilerde en çok ballının satıldığını söylüyolar acaba avokadolu yada yoğurtlu,kınalı çeşitleri vardı onlar nasıllar? aranızda kullanıp da kıyaslama yapabilecek birileri varmı?

İlk defa dün akşam kullandım bu ürünü nemli saçımda yarım saat beklettim sonra yıkadım.Gayet güzel bir maske boyalı ve kuru saçlarımı yumuşacık yaptı elektriklenme falan yok şuan.Fiyatı da çok uygun 500 ml lik kocaman bir kavanozu 8 liraya aldım watsonsdan nasıl bitecek bilmiyorum.Bunlar ürünün iyi özellikleriydi şimdi gelelim sevmediğim yönlerine : İçindekiler kısmına baktığımda 5 çeşit paraben var .Biliyorsunuz ki paraben kozmetiklerin bozulmasını önlemek için kullanılan çopk ucuz ve kanserojen bir madde.Şampuanların arkasında kullanım ömrü olarak genelde 12 ay yazar ama bu maskenin arkasında 36 ay yazıyor içinde bol miktarda paraben olduğunu ordan da anlayabilirsiniz.Ne kadar çok katkı maddesi o kadar uzun ömür...Mümkün olduğu kadar silikonsuz ve parabensiz ürünler kullanmaya çalışıyorum ben ama şu an saçlarım çok kuru olduğu için saçlarım düzelene kadar birkaç ay bu maskeyi kullanmayı düşünüyorum.Parabenden dolayı uzun süre kullanmayacağım tabi ama ürün müthiş yumuşatıyor ona diyecek laf yok.Şampuan olarak da içinde sulfat,paraben ve silikon olmayan bir şampuan kullanıyorum.Bu maskeyi de diplerine sürmüyorum zaten sadece uç kısımlarına sürüyorum.Herkese sağlıklı ve yumuşacık saçlar

ben ballısına baktm ama bulamadm kızlar ya,maskesi kalmamıştı şampuanı vardı sadece... avokadolu ve zeytinyağı özlüsünü aldm. Ben watsons ın hangi ürününü kullandysam çok memnun kalmışmdr her zman,ballı maskesi güzel olduğuna göre bu da sonuçta watsons ın bi ürünü umarım bunun da faydasını görürüm.Bi dahakine bulabilirsem ballısını alırım artk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…