Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

bende dün aldım kızlar ballısını.bugün kullandım nefis harika mikemmel hissediyorum kendimi .banyodan sonra ıslaklığını aldığım saçıma bolca sürdüm tokayla topladım.diğer bakımlarımı yaparken kafamda beklettim yarım saat kadar.sonra duruladım yumuşacık oldu.hala saçım yumuşak ama tam kurumadı bakalım kuruyunca neler olacak şimdilik çok güzel.kokusuda harika.inşallah hep memnun kalırım

merhaba arkadaşlar ben de bu watsons ın saç maskelerini kullanmak istiyorum. ama bir sorum olacak acaba banyoda şampuan yaptıktan sonra saç kremimizi de sürüp duruladıktan sonra saçtaki fazla suyu havluyla alıp saç maskesini sürüp bekletsek olur mu?

hayır canım durulanan saç maskeleri bunlar

saç kremi sürdükten sonra durulayıp bir de bu saç maskesini sürüp bekletip onu da durulasak olur mu? yani hem saç kremi hem de saç maskesi aynı zamanda kullanılabilir mi?

saç kremi sürdükten sonra durulayıp bir de bu saç maskesini sürüp bekletip onu da durulasak olur mu? yani hem saç kremi hem de saç maskesi aynı zamanda kullanılabilir mi?

evet canım o olur tabiki ama saç kremine gerek kalmıyor ben bunu kullandığımdan beri saç kremi kullanmıyorum

Son düzenleme:
buradan bakaraktan biralısını cuma günü almayı düşünüyorum ama pişman olmakta istemiyorum arkadaşlar gerçekten işe yarıyormu?? saç kırıklarına falan iyi gelirmi?? saçlarım yaglı bide yaglandırırsa off offf :S

iyi bir ürün olduğunu duydum ve ben de bugün aldım. İnşallah sonuçlar iyi olur kullanıp yazarım :)

uzun zaman önce biralısını almıştım ama dün kullanabildim... saçları gerçekten yumuşak yapıyor ama yanılmıyorsam biralısının hacim vermesi gerekiyordu benim saçlarıma hacim felan vermedi bi kaç kere daha kullanıp daha sağlıklı gözlem yaparım. benimle aynı durumda olan var mı?

biralı mı nasıl yani tüm kozmetikçilerde var mı fiyatı nedir??

Bu watsons ilginç bir yer gitmeden önce onu alayım bunu alayım diyorum her sefer bir şey almadan çıkıyorum, bu cilalarda da gözüm var ama almadım yine evdeki kremler bitsin alayım da hangisini renk renk yapmışlar bilemedim hangisini alacağımı

sarısı ballı beyaz sütlü ben ikisini kullanıyorum canım ikisindende çok memnunm diğerleride güzelmiş ama daha denemedim

bence çok da iyi bir ürün sayılmaz. saç kreminden hallice bir maske. maske bile diyemiyorum hatta .
1 kutu bitirdim bir daha da almadım. Eğer saçınız doğalsa kullanın tabii ama yıpranmış boyalı saçlar için çok da işe yarar bir ürün değil

benim kardeşim kullanıyor daha dün 2.ciyi yaptı saçlarına saçları boyalı olduğu için biraz yıpranmıştı. ama 2cide bile farkettiriyor parlaklığını ve yumuşaklığını. oda ballı kullanıyor bende bugün aldım ballısını. orada çalışanlara sordum boyalı saçlar için genelde kınalı veriyorlarmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…