Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

yaaa bu maskelerden bi ben kullanamadım :44: ama azimliyim yarın bulacağıma inanıyorum umarım biralısını bulabilirim :44:

bende bursa korupark watsonsa gittim ballısını almaya ama ayçiçek ve sütlüyü önerdiler ballı kalmamış onarıcı olarak sütlüyü al dediler ama daha kullanmadım ben diplerede sürüyorum öyle yağlanma yapmadı

vallahi aldım sampuanıyla beraber bi işe yaramadı acıkcası. aksine sampuan daha cok saç dökülmesine sebep oldu bende. ama kokusu gerçekten güzel. wax ise kokusu evet güzel . ama onardığını düşünmüyorum. sadece krem adı üstünde saçları daha kolay taramanıza ve parlak göstermesine yardımcı oluyor. kısacası tamamen palavra bana göre ((

bursa zafer plazada da sütlü ve ayçiçekli vardı ben ballısı için gitmiştim ama sütlüsünden de memnun kaldım

bursa zafer plazada da sütlü ve ayçiçekli vardı ben ballısı için gitmiştim ama sütlüsünden de memnun kaldım

ayçiçekli olanı da güzel...bir dahaki sefer sütlüyü de denemeli o zaman..
watsons daki kız,ambalajları değişiyor o nedenle çeşit kalmadı dedi..

bana da ambalajı değişiyor demişlerdi hatta antalya da istanbulda aramama rağmen bulamamştım ve sonunda buldum dün gördüğümde öyle bi tepki verdim ki hatta çalışanlar bile baktı :) evde sütlüsü olmasına rağmen ballısını görünce hemen aldım ne olur olmaz diye hatta bi ara stok yapmayı düşünüyorum :) bu arada antalyada sordum ambalaj değişme gibi bi durum söz konusu değil şu an dediler her bayi ayrı bişey söylüyo sanırım :)

sonunda biralı saç maskesini alabildim ama aklım yoğurtluda kaldı.. yoğurtlunun üzerinde bukleleri belirginleştirir yazıyordu kullanıp da etkisini gören var mı?

ballısını bulsam ben de stok yapacağım ama bulamıyorum (

ankarada 365 teki watsons a baktım yoktu...

ballısı yok hiçbi yerde ya hemen bitiyo sütlüsünü aldım gayet memnunum ama bi kaç yıkamdan sonra etkisi geçiyo böle maskelerin falan sanırım, arınıyo mu nedir saçtan

bir de saçlarımı koyuya boyamıştım maske cart curt derken eski haline döndü saçım, abartmayın öyle şeyleri

ben uzunn zaman önce ballısının şampuan ve kremini kullanmıştım bayılmıştım sonra yeni arayışlara girip unutmuştum okuduğum yorumlardan sonra tekrar almaya karar verdim ama bildiğiniz göbeğim çatladı bulana kadar:) ilk önce botanic aldım saçımı yumuşatmadı onu kardeşime verdip sütlüsünü aldım kokusuna bayıldım o yumuşak yapıyodu ama ballı değildi en son terra city de buldm :) antalyada oturan varsa bakabilir kızlar ama bana da ayırın hepsini almayın :)))

bende buradaki yorumları okuduktan sonra koşa koşa gidip hem ballısından hem sütlüsünden aldım ve kk sayesinde yine harika bir ürünle tanışmış oldum .saçlarım ilk yıkamada yumuşacık ipek gibi oldu özellikle sütlüsünün kokusuna bayıldım sırf kokusu için bile kullanabilirim kesinlikle herkese tavsiye ederim

bende bugün saçlarımı yıkadım sütlüsnü kullandım saçlarımın kokusuna bayılıyorum durup durup kokluyorm :)

Ben de bugün sütlüsünden aldım yorumları okuyup daha denemedim ama kokusu güzel.Yalnız ballısında dimethicone yoktu bunda var maalesef olmasaymış daha iimiş (
bende bugün saçlarımı yıkadım sütlüsnü kullandım saçlarımın kokusuna bayılıyorum durup durup kokluyorm :)

Ben de bugün sütlüsünden aldım yorumları okuyup daha denemedim ama kokusu güzel.Yalnız ballısında dimethicone yoktu bunda var maalesef olmasaymış daha iimiş (

hiç bilmiyodum ballısında olmadığını :) yedekte bi ballı tutuyorum . sende bi dahkne ballı alırsın canım :)

hiç bilmiyodum ballısında olmadığını :) yedekte bi ballı tutuyorum . sende bi dahkne ballı alırsın canım :)

ballısı var ikisinin arkasına da baktım tesadüfen gördüm niye boyle bişey yaptılar anlamadım nese ballıdan şaşmam zaten bayılıyorum ben ona

mucize gibi bir ürün.. röfleden yıpranmış saçlarıma ilaç gibi geldi..
watsonstaki kasada duran bayan, bu watsonsın en iyi ürünüdür çok memnun kalacaksınız dedi.. gerçekten de öyle oldu..
gerçi bu yarım kg epey gider ama bir sonraki gidişimde tekrar alacağım..

Bugüne kadar kullandığım en güzel bakım kremi(maske aslında ama ben krem olarak kullanıyorum) kesinlikle! her banyoda krem yerine kullanıyorum, bu ve dax supergro ile birlikte saçlarım hem güzel uzuyor hem de güçlendi, sadece ben değil birçok kişi de fark etti bunu.

çok uzun süredir kullanıyorum ballı maskeyi ve çok memnunum geçen gün ballı şampuanındanda aldım fiyatıda çok uygundu
şampuanı henüz kullanmadım ama iyi sonuç vereceğinden eminim
çünkü watsons ürünleri gerçekten muhteşem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…