Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2

Kuafördeki saç bakımına evinizde sahip olun!Watsons Ballı Saç Bakım Cilası doğal bal ile formile edilmiştir.Saçınızı derinlemesine beslerken,her telini kökten uca güçlendirir.Panthenol ve hidrolize buğday proteini ile zenginleştirilmiş olup,saçınıza daha sağlıklı ve şekil alabilir bir görünüm kazandırır.

Çoğu kullanan bilir Watsons ürünleri gayet kaliteli oluyor.O yüzden bu maskeyi de hiç şüphe etmeden aldım.Bu maske boyalı ve kuru saçlar için formülize edilmiş.Başka gereksinimlere göre çeşitleri de mevcut.Benim saçlarım boyalı ve yıpranmış olduğundan mütevelit ben ballısını aldım.Saç kremi kıvamında bir yoğunluğu war.Islak saçlarınıza uygulayıp 5-10 dk bekletip yıkıyorsunuz.Sonra saçlarınız yumuşacık ve kolay şekil alır hale geliyor.Saçlarınız daha sağlıklı,hacimli ve parlak oluyor.Ben çok memnun kaldım.Her banyo yapışımda kullanıyorum.Saçlarım eskisine nazaran daha yumuşak ve sağlıklı oldu.Ayrıca maskeyi kullanınca saç kremi kullanmanıza da gerek kalmıyor.500 ml olduğu için uzun süre gidecek bir ürün.Fiyatı da gayet uygun.Saç maskesi ihtiyacınız varsa bence mutlaka alın...

Son düzenleme:
ahey aheyyyyy hayatımda gördügüm en iyi ürünlerden biri saçları sarı ve tonlarında olanlar dha da kuyllansın resmen bal renginde tutuyor saçları ben kahve tonlarında dogal gölge yaptırmıştım bal köpügü tonunda açtı saçlarımı
banyo sırasında filan degil çıkınca ıslak saçlara sürüp kuaförde durulatıyorum hatta saç şekillendirici olarak bile kullanıyorum jöle gibi sertleştırmeden ,kırmadan yumuşak yumuşak lüle lüle şekil alıyor kaybolan buklelerim geri döndü
hergün banyo yapan biri olarak diger güne tekrar yıkandıgımda temizleniyor neredeyse 24saat süren keyifli bir bakım saçları agırlaştırmıyor aylarca gidiyor azıcık sürmek yetiyor ben 8liraya almıştım bir dahaki İstanbul'a gidişimde birkaç adet alıp stok yapacam avakado yogurtlu olanı da güzel onu da tavsiye ederim
kuaförümdekiler bile çooooooook begeniyorlar kiiii herşeye ewet demezler

ahey aheyyyyy hayatımda gördügüm en iyi ürünlerden biri saçları sarı ve tonlarında olanlar dha da kuyllansın resmen bal renginde tutuyor saçları ben kahve tonlarında dogal gölge yaptırmıştım bal köpügü tonunda açtı saçlarımı
banyo sırasında filan degil çıkınca ıslak saçlara sürüp kuaförde durulatıyorum hatta saç şekillendirici olarak bile kullanıyorum jöle gibi sertleştırmeden ,kırmadan yumuşak yumuşak lüle lüle şekil alıyor kaybolan buklelerim geri döndü
hergün banyo yapan biri olarak diger güne tekrar yıkandıgımda temizleniyor neredeyse 24saat süren keyifli bir bakım saçları agırlaştırmıyor aylarca gidiyor azıcık sürmek yetiyor ben 8liraya almıştım bir dahaki İstanbul'a gidişimde birkaç adet alıp stok yapacam avakado yogurtlu olanı da güzel onu da tavsiye ederim
kuaförümdekiler bile çooooooook begeniyorlar kiiii herşeye ewet demezler

ben anlamadım ne işe yaradığını tam olarak içinde bal var onu anladımda bal rengı neden yapsınkı saçı ?? sana öyle gelmiş olabılır mi?

ben anlamadım ne işe yaradığını tam olarak içinde bal var onu anladımda bal rengı neden yapsınkı saçı ?? sana öyle gelmiş olabılır mi?

ipek gibi oluyor saçlar yumuşacık kelimesi az kalır o kadar ışıl ışıl renk oluyor çok başarılı bir bakım maskesi
kahverengi üzerine atılan balyajım çok açıldı (hatta bu ittigm yerde ozon sauna kabinindeyken benimle ilgilenen kız sürüyor buharla daha güzel emiliyor diye ) o söyledi abla farkında mısın abla bal köpügü renginde açıldı saçların diye dip boyası yerine tüm boya yaptırdım sarıya dönük renk istemiyorum diye saç rengi kahverengi ve daha sarıya dönük olanlarda renk koruma , ışıltı verme işlevini de görür

bende biralısını kullanmıştım saçlarım yumuşacık ve aşırı derece parlak olmuştu. şimdiye kadar kullandığım hiç bir ürün bu kadar parlaklaştırmamıştı. aslında uzakdoğuda üretildiğinden biraz çekinmiştim onun için tekrar kullanmadım

bence uzakdoğuda üretiliyor die önyargıyla yaklaşmak gereksiz.dünyanın en güzel cilt kremleri kore ve japonyada üretiliyor ona bakarsan

bence uzakdoğuda üretiliyor die önyargıyla yaklaşmak gereksiz.dünyanın en güzel cilt kremleri kore ve japonyada üretiliyor ona bakarsan

ben uzak doğuda üretilen ürünlerin pek çoğuna güvenmem belli markalar hariç shıseido gibi. ucuz işçilik ve ucuz maliyetlerdir benim güvenimi kıran. ayrıca uzak doğu mallarının dayanıksız ve zararlı maddeler içerdiği pek çok kez haber yapıldı. watsonsa güvenmememin sebebi forumda bir konuda watsons marka duş jelinin duş alırken banyoyo boyadığının yazması. böyle bir sonuç veren ürün ne kadar güvenli olabilir?

ben de hepsine güwenmem ama watsons köklü bir marka tüm dünyada mağazaları mevcut.kalitesiz ürün satıp da imajını sarsmaz

ay ben kullanmadım ama yorumlara bakaraktan almaya karar verdim bi deniyim en azından ama saçlarım açık sarı benim, saç rengini değiştirdiğini söyleyenler olmuş şimdi kullansam koyulaşır mı rengi saçlarımın acaba... platinden bir ton koyu bal rengi olsun istemem. çok açık saçlara sahip olup deneyen var mı etkisi nedir kızlar?:97:

Kızlar konuyu acan arkadas sonuna kadar haklı :)) Ben ki piyasadaki her türlü sac kremini maskesini denemiş biri olarak söylüyorum denediğim en güzel saç ürünlerinden biri Bende ballısını kullandım cidden şahane cok güzel bir yumusaklık ve parlaklık var saclarımda :) aklım biralısında kaldı (Kerastaslara verdigim paralar için aglamak istiyorum su an:))

bende alsammı saçlarım çok kuru bide saç rengini açıyomu kızlar ben koyuya boyicamda:s bilemedm

sana katılıyorum canım..
önyargılı olmamak lazım..
bence de canım
canım benm saç rengimde bir değişiklik olmadı

sağol canım aynen ben de pahalı ürünler denedim ama hiçbiri bi işe yaramadı
bende alsammı saçlarım çok kuru bide saç rengini açıyomu kızlar ben koyuya boyicamda:s bilemedm
kuru saçlar için ideal bir maske,benm saç rengimde bir değişiklilk yapmadı açmaz bence rengini:44:

zaten canım aldım bakalım nasıl olacak uzamayada etkisi warmı acaba bide saç diplerine sürücemmi bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…