Vulvodini

minikciq

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2022
1
0
22
Vajinanin klitoris bölgesinde iğne batması gibi Bi his yaşayıp iyileşen var mı , iyileştiyseniz nasıl iyilestiginize neyden kaynaklı olduğunu yazar mısınız lütfen,
2 aydır uğraşıyorum Bi türlü geçmiyor bilgisi olan yazsın rica ediyorum hepinizi şimdiden teşekkür ederim.

Vajinanin klitoris bölgesinde iğne batması gibi Bi his yaşayıp iyileşen var mı , iyileştiyseniz nasıl iyilestiginize neyden kaynaklı olduğunu yazar mısınız lütfen,
2 aydır uğraşıyorum Bi türlü geçmiyor bilgisi olan yazsın rica ediyorum hepinizi şimdiden teşekkür ederim.
Ben 2 buçuk yıldır uğraşıyorum asla gecmiyo gitmedigim doktor kalmadı vulvoni dediler geçer dediler ne krem ne bsi fayda yok en son bir doktor vajina da 3 parça var alalım patoloji ye yollayalım alınca bile rahatlarsın dedi 45 gün oldu ama rahatlama yok otururken yururken sürekli zonklama mahvoldum😢

Üstüne birde bartholin kisti eklendi artık depresyona girdim acıdan yuruyemiyorum mahvoldum başına gelen kurtulan var mı acaba

Başına gelipte kurtulmuş olan var mı acaba???

X