vücuttaki çatlaklar

shiningg

Guru
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2011
2.768
3.627
Merhaba arkadaşlar,
Aranızda yeniyim. Uzun zamandır çatlak sorunuyla uğraşıyorum.Çatlaklar benim için büyük sıkıntı Oysaki daha 21 yaşındayım ve doğum falanda yapmadım. Son dönemde bu çatlaklardan nasıl kurtulabilirim diye araştırma yaparken birçok şey okudum ama hiçbiri gerçek bir çözüm gibi gelmedi bana. Aktardan alınan yağlar tüylenme yapıyor ve buz tedavisi de çok etkili değil ne yazık ki. Fakat bundan 1 yıl önce bir arkadaşım bana bir kremden bahsetmişti. Vücudunda ki bütün kırmızı çatlaklardan kurtulduğunu söylemişti. Hatta beyaz çatlaklardan da. Ama sabah akşam düzenli bir şekilde kullanmış ve hiç aksatmamış. Yaklaşık 2 ayda da vücudunda ki bütün çatlaklardan kurtulmuş. Dün araştırma yaparken bu kreme tekrar rastladım nette ve bazı forumlarda da kullananların yorumlarına rastladım. Hiç kötü yorum yok. Aksine yorum yapanlar çok yarar gördüklerini söylüyor. Kremin adı tummy honey butter. Hem çatlak önleyici hemde çatlak azaltıcı olmak üzere 2 krem aynı anda sabah ve akşam olmak üzere düzenli kullanılıyormuş ve beyaz çatlakları bile neredeyse yok ediyormuş. Hamileliğinde kullananlar vücutlarında hiç çatlak olmadığını da söylüyor. Ben kısa zamanda satın almaya karar verdim. Ve sizlerle de paylaşmak istedim. 2 kremin fiyatı onlineczanem diye bir site de 140 lira civarı. Fakat daha uygun fiyata da bulunabileceğini düşünüyorum. Ayrıca kremleri arkadaşımda gördüm. Biri tüp şeklinde diğeri kutu içerisinde. Fakat tüpte kutuda çok büyük olmasa da bence idare eder boyutlarda. Tahminen 3 yada 4 ay kullanılacağını düşünüyorum. Bu kremi kullanıp sonuç alan varsa ve burada bizlerle paylaşırsa sevinirim. Fakat ben herkesten iyi yorumlar duydum. Umarım işe yarar ve hepimiz bu sorundan kurtuluruz. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…